Halltenův svět

Fantasy world

Fantasy World – WoW server

Pokec pro všechny

Návštevní kniha

Harry Potter život je někdy pes

Seznámení 1/2

Takže tady je další kapitola k povídce. Všechny věci nebudou přesně takové, jako byli v knížce. Promiňte za to, ale prostě jinak by mi tam hromada věcí neseděla. Jinak v PP se už odehrál dej 2 knihy, dále navazuji na Eldest, a samozřejmě na 6 díl HP

2/2 chci přidat dneska nebo zejtra

Kapitolu věnuji Za-Zo, Aendě a hlavně ledíkovy za pomoc s formulací některých vět.:-D

První měsíce nahrávali do karet zlu, největší zlo světů se spojilo, takže Král Galboratix, Sauron, Voldemord s Saruman, kterému se vrátila. Zato strana dobra strádala, nikdo nevěděl kdo je ten dobrý a kdo ten zlí, takže se často stávalo, že se vyvraždovali navzájem. Za nějaký čas, už věděli komu můžou důvěřovat. Nikdo sice nevěděl o všech spojených, a kde je nalést, ale i tak měli přibližnou představu. Dále smůlu měl Frodo, kterému se strojnásobyla cesta k hoře osudu.

První bitva proběhla pod horou Hijal, kde se střetli smrtijedi s dragonem a Vardeny. Byla to krvavá lázeň. Největší souboj Eragona a Voldemorta, dopadl špatně, pro stranu zla. Voldemord skončil bez ruky, kterou mu uřízl mečem. Ovšem ani pro Vardeny to nedopadlo dobře. Se smrtijedy si nedokázali ze začátku poradit, až když se k nim dostali, začali dělat ztráty i na jejich ztraně. Poté co začali Vardené rozsévat smrtelné rány v řadách smrtijedů, se smrtijedi přemístili do hradu DarkHole(já vím debilní název).

Byla uzavřena úmluva, dobro si nechá jih a západ Ilaprosu, zlo sever a východ a střed bude neutrální. Ve středu byla velikánská poušť, v které byla nádherná oáza plná živých tvorů. Oáza se jmenovala Sidiusova po elfovy, který ji nalezl.

Ve světě se objevila nová strana. Vedla ji neznámá bojovnice, která dostala přezdívku Prcek. Prcek pro to, že byla nejmenší z její družiny, ale i přes nepříznivou výšku byla výtečný bojovník, mág a hlavně lukostřelec. Vedla skupinu, která si říká Andělé a Ďáblíci. Byla to skupina, která chtěla mír. Bylo jí jedno kdo vyhraje válku, ona chtěla jen mír pro obyčejné lidi. S tím jí pomáhal její drak Ledík. Ledík byl poslední pohádkový drak, neboli kouzelný drak. Chtěla aby byl konec krveprolití, proto ji měli lidé tak rádi. Ale nikdo nevěděl odkud pochází. Věděli jen že to nemůže být obyčejný člověk, protože byla velice krásná. Většino měla na sobě šaty,odhalující její pěkně tvarované křivky...které v oblasti hrudníku a zadečku lákaly pohledy nejednoho muže. Hezká tvář orámovaná kaštanovými vlasy. Plné rudé rty, které pobízeli k polibení. Modré oči, které vyzařovali moudrostí.

Zatímco zlo budovalo základnu v ve svém hradu DarkHole, dobro učilo hrdiny, novým způsobům žití. Každý se musel naučit boj, ježte lépe nežli doposud, taktéž magii. Dále byl obnoven řád dračích jezců. Jedny, ty na dobré straně, vedl Eragon. Ty na straně zla, vedl Galboratix. A dále tu byl pohádkový drak, na kterém jezdila naše bájná kráska.

Poslední komentáře
02.02.2008 22:08:07: no popravdě nvm, ted píšu spíš ke smrti, ale do měsíce by ktutomu měla být kapča:)
29.01.2008 17:03:45: skvěla ale chtělo by to pokráčko :)
26.12.2007 13:32:28: hodně zájímavé a kdy bude pokračování?smiley${1}
 
Znám to, ale nevím o tom nic