Halltenův svět

Fantasy world

Fantasy World – WoW server

Pokec pro všechny

Návštevní kniha

Harry Potter život je někdy pes

Prolog

Prolog

Tato povídka navazuje na HP a PDK.

Po pohřbu Abuse Brumbála se toho hodně změnilo. Noviny přestali psát o smrtijedech a když přece o nich něco napsali, tak to byl krátký článek jen s stručnými informacemi. Hlavní téma byl Albus Brumbál. V každých novinách rozebírali jeho život, co pro koho udělal. Nikde o něm nenapsali žádnou špatnost. I ty největší optimisti měli náladu pod psa. Také proč ne? Vždyť umřel nejvěčí kouzelník všech dob. Nyní byla šance pro dobro mizivá. Zato strana zla jásala. Ano měli hrdinu, Harryho Pottera, ale ten nebyl tak velký člověk jako ředitel Bradavické školy čar a kouzel.

Už nebyla rodina, která by nepocítila nějakou ztrátu. Každému někdo umřel, jediné vyjímky byli služebníci Pána Zla. Po celé zemi se rozhostil teror. Vždyt jediný koho se lord Voldemord bál, už není mezi námi.

"Harry mi půjdeme s tebou" trval na svém Ron

"Neee, toto je moje cesta. Moje a ničí jiná. To já sem vyvolený, který se má zbavit pána zla. Já když zemřu, budu rád. Ale co vy?? Vy tu máte rodinu. Rudinu která vás má ráda a záleží jí na vás" Ukončil tuto debatu Harry a sedl si spátky naproti Hermioně vedle Nevila.

Celou cestu do Londýna, přesněji na nástupiště 9 a ¾. Sotva Harry vystoupil z vlaku, ž ho někdo tahal za límec za jeden ze sloupů. Čím byl blíž sloupu tím ho více bolela jizva. Nejdříve jenom škubala, ale nyní už byla ta bolest k nevidržení. Harry už nebil ve svém těle. Nyní byl uvězněn příšerou s rudýma očima. Nevěděl kde začíná jeho tělo a kde tělo obludy. Chtěl křičet, ale nemohl. Chtěl se vymanit z toho bolestného obětí, ale nešlo to. Cítil jenom hroznou, přímo nesnesitelnou bolest. Najednou se mohl hýbat. Zvedl hlavu i když nechtěl a koukal do třech býlích smrtijedských masek. Chtěl křičet, ale nešlo to. Neovládal svoje tělo. Snažil se vzdorovat, ale nevěděl jak. Byl bezmocný. Harry se pomalu rozešel k Bystrozorům, kteří hlídali nástupište. Z kapsy vyndal hůlku, namířil na bystrozora a ledově pronesl "Crucio!!!!" Bystrozor začal křičet na celé nástupiště. "impedimenta" zakřičel někdo z povzdáli "protego" odpověděl pohotově Harry. A než stačil kdokoli zautočit, dorazil stráže smrtící kledbou- Avada Kedavra.

Na celou scénu se kukalo spousta lidí, mezi nimi byli i jeho přátele.

"co to děláš?!?!" zakřičel někdo z davu. On poznal ten hlas. Otočil se na Ginny, ledově se usmál a pronesl mučící kledbu. Ginn spadla na zem a celá se třásla. Nikdy nepocítila nic tak hrozného. Po pár vteřinách mučení vyletěla hůlka z Harryho ruky. Po tom co pustil hůlku, dokázal zase ovládat svoje tělo. Přehnala se přez něj vlna hrůzi. Vždyt on zabil a mučil Ginny!!! Už nemohl dál svalil se do klubíčka. Psychicky se zhroutil. To už k němu přiběhl ministr kouzel.

"Harry Jamesi Pottere" pronesl Brousek " za zabití a mučení zakázaných kouzel budete zavřen na doživotí do kouzelného vězení Azkaban"

Sotva to dořekl, chytli ho surově za paže minystrovy gorily.

Žádné komentáře
 
Znám to, ale nevím o tom nic