Halltenův svět

Fantasy world

Fantasy World – WoW server

Pokec pro všechny

Návštevní kniha

Harry Potter život je někdy pes

5.kapitola - Ilapros

Přestože byli ve škole něco kolem 2 měsíců, naučili se toho stejně jako v Bradavicích do posledního ročníku. Učitelé je měli v oblibě, tedy až na jistého Sloxe, který vyučoval lektvary. Hned při první hodině se totiž Harrymu povedlo roztavit kotlík, a nesprávně udělaný lektvar, který se rozlil po podlaze v celé třídě, rozežral všem boty, a profesoru celý stůl i s věcmi které v něm byli schované. Profesor zuřil a snažil se Pottera vyloučit ze školy. To se mu nepovedlo, naopak ho poté TIrion pochválil a vysvětlil jim že učitel Sloxe zde není vůbec oblíbený.

Při hodinách živelné magie si každý měl vybrat živel, který se mu nejvíce líbí a nakterý se zaměří. Harry si vybral vodu, kterou dokázal ovládat v všech skupenství, Draco zemi, Arya oheň a Jane vzduch. Každý se mohl změnit do elementála. Když byli blízko svého živlu, měli více síly.

Naučili se jak se starat o živé tvory, jak být jejich přáteli. Naučili se bojovat se zbraněmi i bez nich. Ovládali Mocná kouzla. Prostě stali se z nich nový lidé. A to ještě neskončil jejich výcvik.

Dnes byl slavnostní den. Každý ze žáku měl dostat, draka fénixe, nebo jako naši vyvolení oba dva. Přesně o půlnoci se měli dostavit do hlavního sálu, kde měli slíbit, že budou sloužit dobru. První našich vyvolených přišel na řadu Harry.

Přísaha zněla takto: Já se zavazuji že budu bojovat za dobro. Když bude potřeba obětuji svůj život, pro nevinné. Nikdy nezabiji nevinného nebo bezbranného. Mé srdce, duše a čest bude do konce mých dnů mezi živými bez poskvrny. Tak přísahám já Harry James Potter.

Poté co dořekl se kolem něj začali kroutit kapičky vody. Když uběhlo asi 5 minut všechny kapičky se do něj vsákly. Poté začal stříbrně zářit. Nyní před něj předstoupil Velmistr řádu a Áron. Velmistr mu podal 2vejce na polštářku. Jedno čistě stříbrné, druhé rudé. Áron mu dal stříbrno zlatý hábit, barvy se na něm mísili a tak vznikala nádherná podívaná. Na zádech měl vyeitého draka, který vylítá z nebes a na břiše Fénixe který sedí uvnitř plamenů.

Dračí a fenixí vejce dostal každý z nich. Každý si pojmenoval Fénixe podle svého, ale draci byli zatím beze jména. U draků byl totiž zvyk, že jméno se muselo zasloužit. 4as plynul a z nich se stali dobří kouzelníci a ještě lepší lidé.

Nikdo netušil, že zatímco oni se učí ve vrcholcích Alp, v Anglii vládne teror. Potom co Voldemort zjistil, že Harry utekl z Azkabanu, myslel si, že zemřel. Celému světu rozhlásil, že Potter se k němu nikdy nepřidal. Tímto prohlášením, zlikvidoval Fenixův Řád. Všichni Harryho přátelé si mysleli, že je mrtvý, že už nemají možnost se mu omluvit. Takže řád ztratil všechnu radost a chuď do života. Voldemort slavil, byl čím dál tím mocnější. Denně pořádal nájezdy na různé vesnice. Každý den se k němu přidávali lidé z velého světa, ne proto že by měli stejné představy, ale proto že u něj měli zajištěnou ochranu. Čím víc byl Voldemort mocnější tím víc myslel na jeden bláznivý plán. Byla legenda že když na světě převládá jedna strana, je jedno jesli dobro nebo zlo, tak je možno pomocí prstenu moci, spojit světy. Prsten moci by se měl nacházet v jeskyni poblíž Vesuvu. Nikdo dosud nebyl tak mocný aby se opovážil pokusit se o to. Ale Voldemortovy nestačilo vládnou pár lidem on chtěl víc.

Přesto že měli naši hrdinové slídili všude, tohle nevěděli. Vědělo to jen pár nejoddanějších smrtijedů, kteří se ještě k tomu museli zavázat neporušitelnou přísahou, že nic neprozradí.

Už uběhli dva roky co Harry utekl z Azkabanu. Byl plnoprávným členem řádu. Stal se z něj mistr ve věčině umění. K živlu vody připojil ještě vítr, který měl vrozený , protože je dědic Roweny z Havraspáru.

Harry zrovna seděl nad knihou ve své pracovně, když začalo zemětřesení. Nebylo to normální zemětřesení, kdy se tře jen zem, nyní se třáslo úplně vše. Ptáci se neudrželi ve vzduchu, všichni na jednoho dopadli na zem. Toto všechno zapříčinila magie, ta začala spojovat 3 světy. Planetu zemi, středozem a Alagaesie. Magie měla takovou sílu, že změnila několik podstatných dějů. Zapříčila, že se svět 5 zvěčil. Každý uměl mluvit jazykem lidí. Většina knih změnily písmo do tohoto jazyku. A každý nyní měl v sobě minimálně drobet magie. Spojení zemí vysálo z každé bytosti polovinu energie, kterou zrovna mělo. Nyní se dal osud na správnou cestu, na cestu války, utrpení, smrti, ale i radosti, lásky a života. Tak začal boj nový svět, svět jménem Ilapros.

Žádné komentáře
 
Znám to, ale nevím o tom nic