Halltenův svět

Fantasy world

Fantasy World – WoW server

Pokec pro všechny

Návštevní kniha

Harry Potter - smrt je jen začátek

Prolog

takže tuto jste si mohly přečíts i na www.hallten.blog.cz

 Všude zuřil boj. Lidé, kouzelní tvorové i “kříženci“ pobíhali po pozemcích hradu Bradavice. Zem nasáklá krví, plná zohavených těl, nářek tisíců hlasů, a souboj dvou vyvolených, nasvědčoval o tom, že probíhá závěrečná bitva mezi dobrem a zlem. Na obou stranách byli ztráty, obrovské, nevyčíslitelné ztráty. Do věčných lovišť zabloudili celé rodiny, přátelé. Každý kouzelník měl nyní nějakou oběť v kruhu blízkých. Spoušt zničila nespočet duší, někteří lidé zemřeli, jiné se nikdy nespamatují z této bitvy a ostaní?......ostatní nejsou.

Uprostřed všeho toho nářku probíhal souboj velkých čarodějů. Samozvaného lorda Voldemorta a chlapce který přežil, harryho Pottera.

Voldemort jistý si svým výtěstvým neváhal a provokoval nezkušeného čaroděje. „To je vše co umíš?“ posmíval se mu, „kvůli tvé neschopnosti zemřeli tví blízcí“. Harry poslouchal. To vše on ale věděl. Vyvolený se nenechal rozrušit a stálé sesílal jedno kouzlo za druhým. Už byl vysílený z boje. Už mu docházeli síly. Mysl se začala zamlžovat a on byl čím dál tím blíže smrti. Čím více se snažil vytrvat v boji, tím více byl unavená a díky tomu se více zmenšovala šance na výhru dobra. Nad obzorem přelítla osoba, smrt.

Smrt to záhadné slovo zbuzuje v každém úctu. Ona drží ruku nad lidstvem. To ona nás trestá, ale i odmění za naše skutky. Nic a nikdo nemůže změnit její rozhodnutí tedy až na………..

 

Potter se snažil bojovat, ale už to nešlo. Klesl na kolena a snažil se zaměsnat Voldemorta.

„sonolus“ řekl s hůlkou zamířenou na krk, „utečte, zachraňte se, ne pro sebe ale pro ostatní! Vše co se tu stalo musíte říct v každé ministerstvu na světě, musíte….“ Bohužel nestačil dokončit větu, v tom mu zabráni zelený paprsek kledby Avada Kedavra.

Žádné komentáře
 
Znám to, ale nevím o tom nic