Halltenův svět

Fantasy world

Fantasy World – WoW server

Pokec pro všechny

Návštevní kniha

Harry Potter - smrt je jen začátek

4. kapitola

tak tady je ta kapča. Měla přibýt už zejtra, ale nak sem zaspal, takže...
Vim že je kratka, ale chtel sem ji ukončit tady a taky sou tam chyby tak je omluvte prosím.

tak a za další mam pro vas takovou "soutež" smrtka řekla Harrymu  a Salazarovy, že mají 3 ukoly. 2 sou jasny, ale ten třetí ne. Do komentu napište co si myslíte jaky bude třetí ukol. Sem zvedavej kdo z vas bude nejblíš...

 Bradavice byli zachráněny, ale Avalon ne. Mezi tím, co se všichni soustředili na bránění Bradavic, podnikla větší část armád do Avalonu. Nikdo nepřežil, všichni byli krutě pozabíjeni. Každý vytrpět muka, než zemřel. Našli lidi u kterých byli vidět, že umírali bez končetin. Na zemi byli potůčky krve, které stékali do posvátné fontány. Nesvětitelé dokonce ukradli i nejvzácnější artefakt, exkalibr.

 V Bradavicích se konala velká oslava. Slavilo se mnoho hodin. Bylo mnoho lidí, kteří se snažili upít z jediného důvodu, ztráty blízkého člověka.

 V věži, kterou strážil kameny chrlič a která se o mnoho staletí stane ředitelnou, nyní debatovali mladí lidé. Tři zakladatelé se omlouvali tomu čtvrtému, který omluvy nepřijímal, věděl, že on udělal chybu.

 Poté si navzájem začali vyprávět co se komu přihodilo. Při té příležitosti se konečně něco dozvěděli o Harrym. Bavili se několik hodin, poté se dohodli, že musí poděkovat kentaurům, kteří jim jako jediní pomohly a jít opravit bránu.

 Bránu šli opravit Rowena, Godrik a Harry. Ke kentaurům šli jen Salazar s Helgou, kteří chtěli být sami. Mezitím, co si dva snoubenci užívali toho druhého, spravili ostatní bránu a začali se navzájem zpovídat.

 V Bradavicích byli jen několik dní.  Harry se tam spřátelil s několika lidmi. Nejvíce se spřátelil s Rowenou a Godrikem, kteří ho vyzpovídali hned první den. Stali se jeho přáteli, ale nikdy k sobě nebudou mít tak blízko jako on s Ronem a Hermionou. Při odjezdu byla polovina hradu svědkem srdceryvné scény, kdy se Helga loučila se Salazarem. Pro ty dva bylo velice těžké se rozloučit, ale oba dva věděli, že povinnost má přednost.

 Sebou si vzali na cestu jen několik málo věcí. Samozřejmě koně, Harry černého hřebce, který měl oranžový půlkruh mezi očima, a Salazar bílou kobylu se smaragdovýma očima. Dále měl každý své zbraně a bojovou výstroj. Několik toren se základními potravinami, které nešli vykouzlit. A samozřejmě několik drobností, které jim připomínali přátele…ap.

 Z hradu vyjeli okolo půlnoci. Jeli stálou ale pomalou rychlostí. Do rána stihli dojet až k kentaurské vesnici. V té je rádi přijmuli, protože se o nich roznesli drby, někteří kentauři věřili, že jsou to převtělení bohové. Věřili, že je seslali hvězdy, aby tu ochránili je a jejich les. Většina kentaurů před nimi sklonili hlavu, čímž dali na jevo svoje podřazenost. Toto gesto nebylo u vznešených kentaurů moc používané. Každý kentaur se k nim choval uctivě, našlo se tu ale několik mladých kentaurských dětí, jenž se na ně šklebili, ukazovali dlouhý nos... Jeden zašel tak daleko, že na ně ze strážní věže vylil kbelík s odpady, většina odpadu se skládala ze šlupek od brambor, které udělali k jídlu šikovné kentaurské  kuchařky. Když byl odpad několik centimetrů od jejich hlav, instinktivně zvedli ruku a vyslali proti nim vítr. Ten je odnesl na malé děcko, které odpad celé obalil do nehezké šlupky. “Kentauřče“ se rozeřvalo, ne bolestí nebo potupou, ale smíchem.

 V kentaurské vesnici strávili jeden celý den. Salazar zašel za několika svými přáteli a Harry se jen tak poflakoval.

 Po dni který strávili odpočinkem se vydali dále. Jeli několik dní nepěknou částí lesa. Bylo vidět, že tudy procházeli útočníci, kteří chtěli zničit Bradavický hrad. Všude po starých stromech byli rozvěšeny mrtvoly. Krví nasáklá půda, kolem které létalo mnoho hmyzu, zrovna nevoněla. Za každým stromem nebo keřem se schovával nějaký masožravec. Nejvíce tu bylo testrálů. Testály dohnalo takové množství krve k zuřivosti. Oči jim zrudly a začali se rohnit v krví nasáklém blátě. Celé jejich stádo, v kterém jich bylo několik set, najednou vyletělo do vzduchu a začalo z plna hrdla řvát. Poté se všichni sletěli do jedné velké koule, v které byl ve prostřed jeden velký testrál. Velký rudý testrál začal pomalu slétat k nim do stínu velikého dubu. Těsně než sesedl na zem, se přeměnil na ženu. Byla oblečená v rudém hábitu, který obepínal její hubenou postavu. Měla temně černé vlasi, které ji sahali až do poloviny zad. Měla černé oči s nádechem rudé, z objemných rudých rtů ji vyčuhovali na špičáky.

„je to upírka“ poslal Harry myšlenku Salazarovi.

„Taky sem si všim, ale jinak je pěkná…“

„o Helga taky“

„hejjjj ta je moje! Šáhni na ni a uvidíš!“

„Dobře no“

 

Mezitím co si ty dva myšlenkami povídali, se Roseline (ta upírka) začala znuděně rozhlížet. Když uběhla další minuta začala na ně znuděně potichu mluvit. Po další minutě kdy jí nevnímali vyndala rudou hůlku a mávla jí směrem k jejím uším. Po tomto jednoduchém kouzle jim ruplo v uších. Praskli jim bubínky a pak zrovna srostli. To je konečně donutilo si jí všímat. 

„mam pro vás nabídku“ řekla ta záhadná upírka.

Poslední komentáře
04.02.2008 11:26:30: Nemáš za co. Už se těšim na další kapči. A k tý anketě - já si třeba něco přečtu víckrát, ale komen...
01.02.2008 14:10:33: moc dekuju,a s tim přidáváním vim, ale až se vratim z lyžáku tag budu mít notebook, takže pak budu p...
01.02.2008 09:51:00: Teda ta rosalin je si fakt umí sjednat pozornost, to se musí nechat:-) Ty umíš celkem dobře popisov...
31.01.2008 13:22:48: diky:)
 
Znám to, ale nevím o tom nic