Halltenův svět

Fantasy world

Fantasy World – WoW server

Pokec pro všechny

Návštevní kniha

Harry Potter a dědic mocných

další kapitola- učení

Harrymu každý den pomáhal zvládnout jeho moc Lucien, mistr a přítel.
"soustřed se Harry" poučoval Lucien "a nech se ovladnout přírofou"
Už jsou to 2 měsíce, co se Harry promenil do podoby pegase. Za tyto 2 mesíce poznal mnoho vecí, mezi elfy si našel nekolik řátel a začal trénovat svoji moc. Lucien ho naučil soužití meče a rytíře a nekterá kouzla. Nyni se Harry učí porozumet řeči přirody, ale vubec mu to nejde.
"Jemu se to řekne" myslel si Harry "on jako elf to umí od narození"
Začal se pomalu soustředit, vypustil z hlavy všechny myšlenky.
"Mír, život, voda" začal slyšet co si povídají stromy mezi sebou.
"Mám to!!!!" vykřikl Potter
"Výborně" pochválio ho elf" nyní se budeš muset naučit řeči i zvířat, jak kouzelných tak i těch obyčejných"

Uplynuly další 2 měsíce, Harry se zdokonalil v boji, jak se zbranemi, tak i bez nich. Naučil se ovládat živli, nitroobrana a nitriospit mu už nedelali potíž. Dokázal komunikovat se zvířaty. Dene posiloval a chodil do elfské knihovny. Dnes se četl knihu, kterou napsal Godrik Nebelvír. Dozvěděl se v ní pravdu o založení Bradavic. Bradavice založili dědici nejvyznamějších a nemocnějších rodů. Godrik Nebelvír z rodu Mermon se snažil udržet rovnováhu mezi Rowenou, která zastupovala rod Života a Helga se Salazarem, kteří zastupovali rod zla. Vše probíhalo v pořádku, nežli se Salazarovi zachtělo ničit. Vyvolal pekelného psa Kelbera, kterému nařídil drancovat tento svět. Toto Godrik nemohl dopustit, tak jako dědic démonů zahnal Kelbera spátky k bráně do pocvětí. Pár let tedy šlo vše v pořádku, ale nic netrvá věčně. Salazar začal učit Helgu kouzla jejich rodu, chtěl ji přivéct na stranu zla. To byl ten důvod proč ho godrik vyhnal z Bradavic, ne kvůli mudlům, ale kvůli rovnováze, ted zůstali v Bradavicích jeden zástupce od každého rodu, nastala rovnováha.
Harry si uvědomil, že dějiny nejsou tak špatné, když je nepřednáší profesor Binns.

Uběhlo 1/2 roku a on vůbec nezestárl, sice zesílilo, ale nezestárl. Harry se dokázal včástečně vtělit do andělské a démonské formy. V andělské formě měl černé vlasy s melírem až po lopatky, z lopatek vyrůstali stříbrná křídla. Kolem hlavy z které vyzařovali zlaté oči, se otáčel vítr.
V démonské formě mu narostli 20 centymetrové rohy, které čouhaly z neposlušných rudých vlasů. Oči se zbarili do temně rudé a pokožřka se zbarvyla do temna.
Ve formách měl zvláštní schopnosti, V archandělské formě mohl lítat a ovládal světlo. Zato v té démonské se před ním na přání rozesoupila zem i skála, dokázal využít každého stínu a strach nepřátel mu přidával na síle.
Deně musel trénovat svojí fyzickou kondici. S mistrem Lucienem vedl vyrovnané souboje.Zdokonalil svojí moc a nyní zvládal léčit pomocí dotyku, kouzlit lehká až středně těžká kouzla bez hůlky a dokázal se přeměnit do jakékoliv živého tvora. V přeměně v pegase se cítil svobodný, ale v těchto mpřeměnách ho pořád neco omezovalo. Začal pomáhat elfům ve válce s orky. Orkově jsou krvelační tvorové, toužící jen zabíje. Pod Harryho katanou, kterou ostal na začátku výcvyku, padlo nezpočet orků. Den co den bránil s elfy jejich králoství. Vyhrávali bitvu za bitvou, ale na orskou stranu se přidali temní elfové a trolové.

Prohledává knihovnu a snaží se najít potřebná kouzla na boj a Archimondem, tento zvácený nejvyšší přidal na Harryho bedra další přítěž. Z jednoho příběhu se dočetl že nejvyšším se muže stát dokoli, stačí jen zasvětit život moudrosti. Poslední dobou byl s knihovnou velký kamarád. Tato velikánská budova plná letitých spisů, byla opředena mnoha pověrami. Jednou se doslechl že je ní schována bájná výzroj prvního nejvyššího. Erised byl jeden čas totiž základna prvních nejvyšších, před tím než stvořili zemi.

Žádné komentáře
 
Znám to, ale nevím o tom nic