Halltenův svět

Fantasy world

Fantasy World – WoW server

Pokec pro všechny

Návštevní kniha

Harry Potter a dědic mocných

9. kapitola- archandelská forma

Když se Harry probudil byla ješte tma. Noc, doba lovu. Ve tmě se pohybují nebezpeční tvorové, kteří jsou schopni bez lítosti zakončit život své oběti.

Harry se převaloval v posteli už hodnou chvíli, myslel na tu včerejší proměnu a na Lissu.

Když už ho nebavilo ležet, tak se šel proběhat. Běh s různými posilovacími cviky mu zabral něco kolem hodiny. Při běhu si dokázal dokonale pročistit hlav. Věděl, že když bude chtít porazit Archimonda, bude se muset učit. Po ranní rozcvičce si šel sednou ke břehu řeky. Kolem řeky panoval mír. Jednorožci v klidu pily vodu, ryby vyskakovali do vzduchu a Harry cvičil svoje schopnosti. Snažil se přeměnit na archanděla. Zatím se mu to celkově nedařilo.

Zkoušel to už dobrých 20 minut a pořád nic. V tom si vzpoměl na Lissu a city k ní.

Sotva se mu hlavou prohnaly tyto myšlenky, neviděli byste na břehu řeky Harryho Pottera, ale Archanděla. Archanděl měl blankytně modré křídla, která jeho 1,9 mteru vysokou postavu převyšovala o pěkný kousek. Zlaté oči zakrývali delší černé vlasy s melírem , které trčely do všech stran, díky vetru který kolem nich bez přestání fučel.

Na zadech mezi křídli mu trůni javorový luk, s toulcem plným šipů a blyštivý meč z lidem neznámého materiálů. Tento archanděl vnesl na toto místo ještě větší klid, lásku a porozumění, než tu bylo do posud.

Černý lev, s srdcem černým jako uhel a stejně černou duší, se chystal skočit na mládě jednorožce. V tom spatřil Harryho v archandělské formě. Pohled na něj zavinil, že se mu začali zjevovat špatné věci, které kdy spáchal. Poprvé těch soubojů, zákeřných vražd a pokusu o ně začal litovat. Jediný pohled, jediné přání starého samce, a jeho duše byla zase neposkvrněná.

"Konečně se mi to povedlo" promluvil archanděl. Jeho hlas byl plný harmonie.

Rozběhl se do knihovny, chtěl si promluvit s Listou a Johnem.

Běžel, cestou pozdravil mnoho svých přátel. Žádný ho nepoznal, ale měli jisté tušení, kdo by to mohl být. Doběhl před knihovnu, uviděl jak se královna elfského lidu snaží zpravit vchod do této honosné budovy.

Přišel k ní, promluvil hlasem z kterého vyzařovala harmonie "pomůžu ti".

"Kdo jsi ???" zeptala se ho královna místo odpovědi

"Harry Potter" odpověděl jí archanděl

"Tak to ano, chci pomoci. A jsem ráda že jse ti ta přeměna povedla" usmála se na něj.

Harry se dal do kouzlení. Používal tu nejčisčí magii, andělskou magii. Královna koukala na tyto kouzla s velkým ůdivem. Nikdy neviděla nikoho takhle kouzlit. Harry čaroval ty nejtežší kouzla bez problémů, jemu nepřipadali nijak těžké. Za pár minut kouzlení spravil knihovnu a vylepšil její ochraná kouzla.

"Děkuji" ozvala se královna.

"Není zač" promluvil Harry. Harry nejen že spravil knihovnu a vylepšil ochraná kozla. On se nakonec rozhodl pomoc mocí Archandělě. Okolo vchodu přičaroval fontány. Obě fontány zdobyly sochy archandělu v plné vyzbroji.

"Tito archandělé ožijí v době napadení" promluvil "může je odvolat jen někdo s čistým srdcem a čistými ůmysli"

Královna nikdy nedávala najevo překvapení, stejně tak jako Albus Brumbál. Nyní se jí to ale nepodařilo.

Harry se jen pousmál a šel dál. Už se těšil na Lissu. Došel na konec knihovny a slezl po schodech do obrovského sálu, kdy na něj čekali Lissa s Johnem.

Vešel dovnitř, srdce mu hned poskočilo radostí když vyděl jak se na něj usmívá Lissa.

"To je dost , že si se taky přišel ukázat" ozval se John

"Pomáhal jsem spravovat knihovnu, a taky sem přidal naky to zabezpečení" odpověděl Harry .

"To je dobře" řekla Lissa "teď tě budeme učit my, naučíme tě ubránit se čemukoli a komukoliv.Naučíme tě zapomenuté vědy. Ne jako ty které tě učí elfové, tyto jsou neznámí i jim. Po dokončení výcviku budeš ovládat zbran, jako nikdo před tebou a také tě naučíme tě správnému chování" vyjmenovala co ho naučí a usmála se na něj, když spatřila jak mu zmrzl ůsměv.

"Tak se přeztante usmívat a podte něco dělat" Popohnal je John.

Žádné komentáře
 
Znám to, ale nevím o tom nic