Halltenův svět

Fantasy world

Fantasy World – WoW server

Pokec pro všechny

Návštevní kniha

Harry Potter a dědic mocných

8. kapitola- Démonská forma

Harry vyšel poschodech nahoru ze sálu. Cesta mu uběhla velice rychle, celou dobu zpomínal na Lissu. Z přemýšlení ho vytrhlo až světlo, které ho praštilo do očí. Ani si neuvědomil, že v sálů byla taková tma. Vyšel posledních pár schodů. Málem nevydržel pohled na poničenou knihovnu a spadl spátky dolů. Vedle jeho pravé ruky bojovala elfská královna Andariel s orským velitelem Thrallem. Thrall byl orský vůdce už několik let. To on přivedl do mírumilovných orků tu nenávist, tu krve chtivost. Bojovali několik minut Harry nevěděl co má dělat. Byl to vyrovnaný souboj. Thrall byl silnější, ale Andariel byla mrštná a jako královna elfského lidu musela být mistr v boji s katanou, kterou držela v pravé ruce.

Thrall mohutně zařval a přeťal Andariel meč jeho mohutnou, zakrvácenou sekerou.

Andariin meč nevidržel a rozpadl se na několik částí. Orský vůdce se připravoval na sek, kterým by rozhodl tento boj.

"takto končí elfská královna ze starobylého rodu" vysmíval se jí.

"Takto to nekončí" vyšla ze stínu 2 metrová postava z černými očima. Z rudých očí, které spadali do očí, vyrůstali rohy. V ruce svíral meč, ne ledajaký meč tento byl kován v pekle.

Byl oblečený v tmavých ¾ kalhotách a temnou mikinou s kapucí. Kolem těla a meče mu poletoval oheň. Toto bylo poprvé co se Harrymu podařilo vtělit do démonské formy

"za to že jsi chtěl ty, ubohá orku, zabít neozbrojeného, zaplatíš životem" pověděl Harry mrazivým hlasem směrem k orkovy. Pozvedl k těmu ruku, zaťal v pěst, a vystřelil proti němu obrovitou ohnivou kouly.

Orský válečník se rozklepal a jen ztěží uskočil. Začal mohutný boj nablízko. Samotného Thralla by zvládl lehce, ale na jeho stranu se přidalo ohromné vojsko podporované mágy.

Harry předváděl nějaky tanec meče. Bylo to nádherné a zároven hrůzostrašné. Po každé otočce, po každém seku padl aspon jeden bojovník.

Přicházejíci elfové chtěli také zaútočit na tajemnou postavu, protože byla blízko královny. Když spatřili, že jí nechce zabít, že jí naopak chrání, začali mu pomáhat. Největší útok na jaky se orkci zmohly byl zažehnán, padlo mnoho statečných elfů, ale i několik pegasů kteří pomáhají elfským střelcům v boji.

Jediný živý ork byl Thrall, S ním si hrál Harry Jako kočka s myší. Nechal ho útočit, čekal až pro něj tento neškodný útok skončí, až se unaví k smrti. Thrall už neuzvedl svůj meč, byl vysílený poklekl a čekal co s ním bude nyní. Potter věděl co s ním udělá, pošle ho do říše zapovězených. V říši zapovězených mohl být jen ten, kdo chtěl jen ničit. Začal provádět prastarý rituál, s jeho celkovým proměněním získal nové vědomosti. Nedělalo mu problém spomenout si na jakékoliv kouzlo z černé magie. Doříkával poslední verš kouzla, když se mu v hlavě ozval Lissiin hlas "Nedělej to Harry, přece nechceš být jako oni".

Harry mu se pomalu začala vyprazdňovat mysl, spoměl si co chtěl udělat, sělalo se mu špatně z jeho činů.

"Děkuji pronesl" pronesl do ticha a myslel na Lissu. Věděl že ho slyšela.

Uvědomil si, že miluje jí, Lissu. K Giny cítil něco jako k mladší sestře. Nebyla to láska. S těmito pocity se začínal propadat do říše snů. Ta přeměna ho přece jen zmohla.

Žádné komentáře
 
Znám to, ale nevím o tom nic