Halltenův svět

Fantasy world

Fantasy World – WoW server

Pokec pro všechny

Návštevní kniha

Harry Potter a dědic mocných

5. kapitola- seznamování a začátek výcviku

Tak tuto kapitolu se nestich do půlnoci, ale je tu docela rychle. Další čekejte nekdy o výkendu.
Harry se pro vkročení do portálu, začal propadat. Míjel velké množství světu a zastavil se až před nádherno branou postavenou z rostlin. Porozhlédl se okolo, a první co ho napadlo bylo že je tu vše s souladu s přírodou. Ptáci spívali, voda hučela nádhernou písen a zvířata dováděla v neponičeném světě, to byl Erised.
Kousek od brány stáli elfové, jejich vlasy měli jen bílou a černou barvu, nejmenší meli 1,80m a všichni byli oblečený vnádherných šetech.
"Ahoj Harry Pottere, já jsem Lucien, přišli jsme tě přivítat, ja a ostatní co umí tvůj jazyk" promluvil nejbliší elf "poj ke mme, ja tě předám náš starobylí jazyk, budeš jím mluvit, jakoby to byl tvůj rodný.
Potter přišel k elfovy a ten přiblížil ruce, tak 10 cm od hlavy, a začal odříkávat formuli, Po doznění posledního slova cítil jak se mu hlava plní novou slovní zásobou.(od ted budou rozhovory u elfu probýhat vždy v jejich řeči)
"Poj za mnou, zavedu tě za za naší královnou" pověděl Lucien a vyšel
"Mohu se na něco zeptat???" optal se Harry Luciena, který jen přikívl
"Kdy začne můj výcvyk???" zítra ráno
Od tohoto rozhovor se po cestě nic nedělo do doby kdy přišli před velkolepou budovu. Pospěrné sloupy tvořily mohutné stromy, stěny byly ze dřeva, ne nařezaného, ale volně rostoucího.
Přišli k bráně na které byly vypsané dějiny, démoni trhali andělům křídla a ty je probodávali blištivým mečem. Prošli dovnitř a spatřil několik tisícovek elfu, kteří sáli kolem malé vyvýšeniny a hleděli na Elfku. Ta mělo stříbrné vlasy až popás, blankytně modré oči a štíhlou postavu. Na sobě měla stříbrný zlatem prošívaný hábit.
"Vyvolený přistup" vyzvala ho královna Andariel
Harry popošel až k ní, při cestě se na něj stáčelo mnoho pohledů.
"Vyvolený složíš přísahu, že budeš po dobu svého výcviku poslouchat svého mistra, opaku po mě: ja Harry James Potter Mermon přísahám, že budu při svém počátečním výcvyku poslouchat svého mistra"
Harry byl ještě u královny asi 3 hodiny, seznamovala ho se zvyky(se všemi si tykat........) lesního národa a jeho mystr Lucien mu ukázal některá místa, kde bude probíhat výcvik. Poté se odebral do svého pokoje, ktyrý byl v domu, který dostal jako dar. Po provedení higieny, si šel lehnou.

Ráno Harryho probudil jemný hlas nádherné elfky, která mu přinesla snídani. Po snídani sešel dolů na palouk kde na něj čekal jeho mist.
"Harry, já tě naučím o spojení rytíře a meče, budu tě pomáhat rozvíjet tvoji moc a naučím tě vami zapomenutá kouzla. Nyní se napíješ tohoto lektvaru, po jeho vypití usneš, ve snu uvidíš živly se kterýma si spjatý a azvíře které tě je nejblíš, schopnosti tohoto zvířete budeě mít i v této podobě, za nejaký čas uč nebudeš rozlišovat mezi svojí a zvířecí podobou, obě sou tvé přirozené" Lucien dořekl a podal mu šarlatový lektvar.
Harry ho přijmul a okamžitě jej vypil. Začal se propadat, viděl lesy jak je sužuje ohen, který hasí voda. Když voda přestala hasit ohen a místo toho se s ním začala spojovat, vytryskl proud lávy z nedaleké sopky. Obrovské kameny lítali všude okolo, když si myslel že jej jeden trefí, odfoukl ho vítr. Teprve ted si uvědomil že letí, byl to nádherný pocit. Kouk se do stran a spatřil nádhrná andělsky bílá křídla.
Ještě chvilku si užíval let, když spatřil rozlehlé jezero. Sletěl k němu a spatřil Pegase, jeho oči byly celistvě smaragdové, peří bylo všude stejné, kopita měla zlatozu barvu.
probudil se a viděl jak se na dním sklání Lucien.
"Harry ja viděl to co ty, ovládáš lávu a kameny, tedy zem, vítr a hlavně ohen s vodou. Tvé zvířecí já bude pegas. pegas je bájný tvor, opředený mnoha legendami. Na něj nepůsobí většina vašich kouzel, dožívá se ohromného věku, je vlastně skoro nesmrtelný, když nezemře cizí rukou." povídal Lucien " nyní se soustřed na pegase, vychutnávej si let, před stav si jak ty si pegas, pllinul si sním v jeden celek"
Sotva to dořekl stál na Harryho místě stříbrný pegas
Žádné komentáře
 
Znám to, ale nevím o tom nic