Halltenův svět

Fantasy world

Fantasy World – WoW server

Pokec pro všechny

Návštevní kniha

Harry Potter a dědic mocných

3. kapitola- Životní rozhodnutí

Harry ase probral krásně odpočatý, po dlouhé době se mu nezdál žádný sen o smrti, koukl se na budík a s leknutím zpozoroval, že je už 10 hodin.
"Pottre!!!!! Hni sebou a pojd mi udělat snídani, ty zmetku líná!!!!" lamentoval už strýček Vernon .
Harry veděl že nemá cenu mu otporoval, na druhou stranu si chtěl užít poslední prázdniny u Dursleyových. Na moment se zastavil, aby vymyslel naky plán, jak jak naštvat Dursleyovy.
"Pottre kde to vázne!?!?! chceš být bez jídla?!?!" zařval Vernon.
Harry okamžitě sešel dolů připravit strýci snídan. Když připravil slaninu a nalil mléko (u ktereho si mimochodem nevšim že je 3dni prošlý :-)) Tak dostal vynadáno za to že mezi slušné lidi, jako je on, chodí otrhaný, až hamba. Když odpověděl že tu žádného slušného člověka nevidí, tak dostal pohlavek, že nemá být drzí, když strýček živí. Tento okamžik rozhodl o přijetí nabítky Gabriela. Harry si šel zbalit věci. Celý den mu uběhl podezřele rychle, "za pár minut odbyje půlnoc....už jen minutu......už jen pár vteřin" koukal Potter na nástěné hodiny. Z ničehonic se propadl do neznáma, zase ho přepadl ten příval pocitů. Oběvil se na palouku a než stačil říct obyčejné ahoj, začal mluvit Gabriel.
"tak jak si se rozhodl???"začal konverzaci Gabriel
"já to beru, je se chci zeptat po kom mám krev Mermonů?"
"Po tvém otci" odpověděl Gabriel "ted te přesunu do komnaty kde se bude odehrávat přijetí do rodiny"
Zničeho nic se oběvilo světlo, bylo tak temné al přitom z něj sálala čista. Bylo to neuvěřitelné, musel si zakrýt oči aby neoslepl. I přesto že mu toto světlo ubíralo energii, cítil se nádherně. Oběvil se ve velikánské místosti plné lidí. Po zdech místnosti byly vyryty runy a výjevy z bytev.
Ve středu místnosti stála ta nejkrásnější žena jaku kdy viděl, měla rudé vlasy až po lopaty, u konečků vlasů rostla tmavá křídla, mela nádhernou postavu, kterou zduraznoval kožený oblek. Mezi onou tajemnou kráskou a Gabrielem, který k ní přistoupil, stál stařec, terý vypadal tak na 70. Starec, z kterého vyzařovala aura moci, držel hůl zakončenou obrovským safírem, která se skládala ze tří proudků- zařivě bílého, temného jakoby se skládal ze stínů a modro zlatého. Stařec byl oblečen v zlatavém habitě pošitém neznámými znaky.
"Harry přistup k nám" přizval ho k sobě Gabriel
"Toto je má žena Siarel a můj syn Merlin" ujal se představování Gabča, a ukazal na krasnou demonku a starce
"Dobrý den ja jsem Harry Potter" pozdravil Harry
Sotva se stihl představit zjevyly se okolo nej 3 světla.
Prostřdní světlo se ujalo slova "já jakožto nejvyšší z Nejvyšších sem přišel obeznámit radu, že se jeden z nás pokusil zničit naše sídlo" porozhlédl se okolo sebe, aby se ujitil,jesli ho všichni poslouchají a pokračoval " my jsme mu to samozřejmě překazili, snížili jsme jeho moc na minimum ale přesto jí ma neskutečně velkou, proto jsem zde. Naše rada Nejvyšších se schodla, že tento problém necháme na jednom z vás, aby jsme se ujistili o joajalitě řadu. Proto předáme část naší moci jednomu z vás, ten bude mít za úkol zastavit ho a předat nám ho. Ja osobne bych byl pro aby se povznesl Harry James Potter Mermon. Naše moc by mu pomohla k zničení Toma Radla. S touto by mu jako jedinému byli prominuty všechny hříchy. Poslal by sme tě Harry Pottere k Elfom do Erisedu, tam neplyne čas a ty by si se naučil ovládat svojí nabytou moc a poznal by si dávno zapomenutá kouzla. Proto se tě ptám Harry Pottere si ochoten přijmout naši nabýtku a zachránit svět, před větším zlem než je Voldemort????
"Ano" odpověděl Harry stručně, protože to bylo jediné na co se v té chvíli zmohl
Žádné komentáře
 
Znám to, ale nevím o tom nic