Halltenův svět

Fantasy world

Fantasy World – WoW server

Pokec pro všechny

Návštevní kniha

Harry Potter a dědic mocných

10 kapča-souhrn

Harry se učil nejenom s Lucienem, ale i s Johnem a Lissou.

První týden si myslel že se zhroutí. Musel cvičit fyzickou stránku kvůli bojovým uměním se sečnými zbraněmi, tak i psychickou stránku, kterou potřeboval na zvládání prastarých kouzel. Musel číst knihy a svitky , které pocházeli ze starého Říma, ještě staršího Egypta a Číny.

Za pět let, které zde strávil, uměl tolik věcí a měl tolik znalostí jako nikdo před ním.

Za těchto několik let se změnil, že by ho nepoznali ani nejlepší přátelé.

Jeho vlasy, kdysi rozcuchané a černé, nyní byli poslušně rovné a byli v nich propleteny 3 bílé a 3 černé copánky, které zůstali v kdysi čistě uhlově černých vlasech jako pozůstatek forem.

Jeho smaragdově zelené oči byli lemované žlutou čárou, která mu umožňovala vidět i za tmy.

S katanou, jeho oblíbenou sečou zbraní, byl jedno tělo jedna duše. V boji předváděl tanec mečů. Nebyl vidět člověk, který drží meč, ale rozmazaná šmouha, která skáče a kosí jednoho nepřátele za druhým. On se sice učil kouzla, ale také jich nezpočet vymyslel.

Myslíte si že se jenom učil??? Omyl!!! On se i bavil, po měsíci co se seznámil s Listou a Johnem, začal chodit s Listou. Užili si spoustu legrace. Při jedné výpravě za záchranou unesených elfů, osvobodil elfu jménem Eleonora. Tu když spatřil John, tak se do ní zamiloval stejně jako ona do něho.

Mezi tím co na tomto světě uběhlo 5 let, v lidském světě uběhl měsíc. Kouzelníci ztráceli naději nejdřív zemřel Albus Brumbál a poté se ztratí Harry Potter, chlapec který přežil. Nyní věděli, že je vše ztraceno. Ministr kouzel Brousek byl sesazen druhý den, hned potom co Remus Lupin ohlásil zmizení Harryho. Lidé věděli, že byla chyba držet s ministerstvem, podrážet nohy Harrymu Potterovy a Abusu Brumbálovy s Fenixovým Řádem. Oni jediní bojovali proti lordu Voldemortovy. A teď není, kdo by bojoval. Řád se rozpadával, většina jeho členů cítila že nastává konec a ten chtěla strávit se svými rodinami.

Už i někteří mudlové věděli o světě kouzel. Kouzelníci se začali dávat k temnému pánu, jen u něj měli jistou, jistou bytí. Do tohoto chaosu přibyl další hráč. Nikdo nevěděl kdo to je. Jediná informace o něm, jediná informace která kolovala veřejností byla ta, že je mocnější než samotný lord Voldemort.

Nastali těžké časy, ale ty ukázali kdo je jaký, kdo má jaké srdce. Mnoho lidí se obrátilo proti přátelům, proti rodinám, ba i celým rodů s jejich tradicemi. Mezi takové patřil třeba Draco Malfoy. Když se oběvil před vchodem na ústředí řádu, byl malém zabit. Vrhl se na něj dav, který ho vinil ze smrti Abuse Brumbála. Nikdo ale nevěděl, že Albus Brumbál by stejně co nevidět umřel. On věděl, že umírá. A proto poprosil jeho přítele, se kterým si nesčetněkrát zachránili život, jedinou laskavost. Bylo to velké přání velkého člověka, tím byla smrt pro něj, ale čistý život pro Draca Malfoye (nevím, jestli to mám dobře napsaný. Tak mi prosím omluvte.). Poslal Dracovy dopis v které bylo napsáno, aby se dal na správnou stranu. Vysvětlil mu co je ta správná strana a požádal ho aby se stal členem fénixova řádu.

Věděl že pravých členů, kteří mají čisté srdce a kteří jsou ochotni bojovat proti zlu bude ubívat. Tím se potvrdila doměnka mnoha lidí, a to že Albus dokáže předpovědět jakoukoliv událost daleko lépe nežli nějaká vědma.

Žádné komentáře
 
Znám to, ale nevím o tom nic