Halltenův svět

Fantasy world

Fantasy World – WoW server

Pokec pro všechny

Návštevní kniha

HP a rituál Demort od Serentyho

9.Kapitola-Ve spárech zla

Harry se probudil o půl sedmé ráno.Celé ráno proběhlo, jako každé a Harry se po dlouhém dni učení se chtěl proletět.Vzal si teda koště a vyšel na nové famfrpálové hřiště.Začal zkoušet další nové finty a jiné parádičky.

Dneska měl svůj den, takže se mu to dařilo, ani nevěděl, že jeho spolužáci se seskupují na tribunách, aby se na něho podívali, jak dobře létá.I někteří profesoři se zastavili a podívali se na něho, jak mu to jde.

Když chtěl sletět dolů, tak zjistil že celé tribuny jsou zaplněné a dole viděl i pár profesorů.Docela ho to polekalo, že létal a zkoušel i finty a při tom se o ni na něho pořád dívali.

Když sletěl dolů, tak se k němu sesypali spolužáci.

,,Jak dlouho hraješ famfrpál?"Zeptala se ho jeden kluk z modré koleje.

,,Už od malička."Prozradil.

,,Chceš být famfrpálový profesionální hráč?"Optala se ho dívka ze bílé koleje.

,,Nevím, čím chci být."Řekl.

Po patnácti minutách podobných otázek se mu podařilo utéct z davu, který se ho pořád vyptával.Ve své koupelně se osprchoval a šel si udělat úkoly, kterých přibývalo, protože se blížila zkouška na konec roku, kde se mělo zjistit v čem bude daný žák pokračovat a aby se mohl, co nejdřív na něco specializovat.

Nevěděl, co chce dělat, ale chtěl mít, co nejlepší výsledky, aby si případně mohl vybrat z několika pování.Vynechal večeři a místo toho si udělal úkoly.To stihl do devíti hodin a pak se začal učit.Zjistil, že většinu umí jenom v některých věcech měl mezery, které se rychle doučil.

Zkouška byla plánovaná na pátek, sobotu a dokončit se měla v neděli, tak se učil a opakoval dlouho do noci.

Celý týden se věnoval učením a opakováním učiva, které se naučil za celý školní rok.Nastal den D a Harry měl předvést své schopnosti hned v několika oborech.Dopoledne měl mít zkoušku nitroobrany, nitrozpitu a kouzlení bez hůlky a odpoledne v obraně proti černé magii, Mocná a Zapomenutá kouzla a na závěr měl formule.

V hodině nitroobrany se zmohl na malý odpor a protože to nikdo nezvládl, krom něho dostal plusové body.Nitrozpit mu nešel, tak dobře, jako nitroobrana, ale protože ho doučoval ředitel, tak mu to šlo opět nejlépe.V kouzlení bez hůlky byla hlavně teorie a každý uměl jenom kouzlo Alohomora, ale Harry ukázal ještě Corpus, Acio, Flamea, levitovací a odzbrojovací.

Zase dostal nějaké body navíc, ale neznal odpověd na jednu otázku v teorii a u jedné si nebyl jistý.

Po dobrém obědě odešel na zkoušku z obrany proti černé magii.Teorii zvládal dobře a v praktické zkoušce se mu dařilo také.Na zkoušce z hodiny Mocných a Zapomenutých kouzel byl jenom on a tak to měl jednodušší.

Formule mu dělaly problémy hlavně v teorii.S koncem této zkoušky měl dneska, už konec a mohl si konečně odpočinout, ale až po večeři.

Další den měl zkoušku z Bylinkaření a Lektvarů, což měl ráno a odpoledne ze soubojů a Černé magie.Bylinkaření proběhlo dobře, lektvary byly trošku těžší, ale zvládal je.Ve soubojích porazil tři jeho spolužáky najednou.

,,Harry nechceš si zkusit souboj semnou?"Zeptal se ho profesor.

,,Rád."Přiznal a postavil se do bojové pozice.

Impedinta treo.Vyřkl kletbu profesor a kletba měla způsobit pád se zlomením několika kostí v těle.

Harry nečekal, že by začal, tak tvrdě, ale přistoupil na jeho hru.Vyčaroval štít, který byl jeden z nejtěžších, co uměl a vyřkl něco, co se mu, jako kletba povedlo jenom pětkrát.

Crucio nedre.Bylo to matoucí kouzlo nultého stupně, které mělo zapříčinit halucinaci zakázané kletby a mělo vzít stejnou energii, jako mučení.Hodně lidí z jeho ročníků se lekla, když vyslal tuto kletbu a ona pronikla profesorovým štítem.

Spadl na zem ve křečích a dělal akrobatické kousky, protože ho ta bolest různě sílila.Po pěti minutách nechal profesora na pokoji a přivolal si jeho hůlku.Přešel k němu a řekl.

,,Je vám něco, pane profesore?"Zeptal se pro jistotu Harry.

,,Ne není, ale tohle kouzlo ses naučil , kde protože je strašně těžké."Řekl profesor.

,,Povedlo se mi jenom pětkrát a plus dneska."Přiznal Harry.

,,Dobře,přičtu ti body za poražení profesora v souboji, ale příště to nebude, tak jednoduché varoval ho profesor."Nebezpečným hlasem, až se to Harrymu nelíbilo.

V neděli měli poslední zkoušku a to z bílé magie.Měli se, každý sám bránit útoku během cesty přes potemnělé hřiště fafrpálu.Harry prošel skoro celé hřiště a lehce se ubránil kletbám, které na něho letěli, když najednou uslyšel.

Crucio

Ta kletba ho trefila do hrudi a on se začal svíjet v křečích na zemi.Po minutě bolest přestala a před ním stál profesor soubojů v černém smrtijedském plášti a ještě Belatrix, Nott, Avery, Goyl a Crabe.

Pomalu se zvedl ze země a přivolal si bez hůlky svoji hůlku.Všichni se na něho zaraženě dívali a pak Harry řekl.

,,Vidím, že děda měl pravdu, že se dostanete z Azkabanu, ale hlavní je že je Nott zraněný od učitele bílé magie."Pověděl klidně Harry a všichni smrtijedy to vyvedlo z míry, že ví o tom zranění.

,,Stejně nemáš šanci Pottre."Řekla Belatrix.

,,Bello víš moc dobře, že jsem silnější než ostatní mí vrstevníci, tak se moc nepovyšuj a vzkaž Voldemortovi, že má příště přijít sám, že mu dlužím pomstu za rodiče."Řekl tak nenávistně, že Bella zapomněla poslat kletbu mučení za vyslovení jeho jména.

,,A co se týče vás pane profesore nebo smrtijede, čí radši posluhovači byste si měl dát příště pozor na to, co říkáte, jinak na to můžete doplatit."Prozradil Harry trošku nervozněji, protože ještě nevymyslel plán na útěk.

,,Harry možná si myslíš, že si na správné straně, ale na straně zla můžeš mít všechno, tak se k nám přidej a Pán zla ti odpustí."Nabídl mu jeho bývalí profesor.

,,Nikdy se nepřidám na stranu zla a už vůbec ne k Voldemortovi."Řekl a aniž by chtěl, tak vyřkl kletbu.

Mandege

Měl štěstí, protože ani jeden smrtijed to nečekal a všichni pod náporem kouzla odletěli na opačnou stranu, než se chtěl vydat.Doběhl na konec trasy a našel spoutanou profesorku, jak je opřená o hrazení hřiště.

Rychle ji osvobodil a pak vyřkl.

Acio nimbus 1000

,,Paní profesorko měla byste vědět, že profesor soubojů je na jejich straně na chvíli se mi povedlo se jich zbavit, ale za chvíli budou zpět a to hodně naštvaní."Prozradil Harry.

,,Výborně věděla jsem, že ve vás něco je pane Pottre, ale nemám hůlku."Řekla a začala se kolem sebe rozhlížet.

Acio hůlka od profesorky

Za chvilku se mu přistála hůlka v ruce.Podal jí profesorce a ta si jí vzala.

,,Děkuji, ale nemůžeme tady jen, tak čekat musíme jít na začátek stanoviště a zastavit studenty ve zkoušce."Pověděla profesorka.

Ob klikou se vydali na začátek, kde zkouška začala.Když najednou Harry v zadu za sebou nějaký pohyb.Rychle strhl profesorku dolů a nad nimi proletěla kouzla mučení.Najednou se z oblohy začal snášet nimbus 1000, který dostal od prarodičů.

Rychle pomohl profesorce na koště a sám nasedl.Když byl na koštěti, tak ho pobídl, co nejrychleji k letu a ono vyrazilo s těžkým břemenem dál.Smrtijedi jim pálily do zad jednu kletbu za druhou, ale Harry lehce mezi kletbami kličkoval.

Po minutě plné rychlosti doletěli na začátek stanoviště a rychle seskočili.

,,Všichni do hradu, zkouška se ruší jsou tady smrtijedi a řekněte profesorům, že smrtijedi napadli školu.Rychle……"Křičela na ně profesorka.

Studenti prvních ročníků se rychle rozběhli do školy a každý šel pro jiného profesora.Někdo šel pro ředitele a jiní pro své patrony z kolejí.Harry sbíral síly a profesorka taky, protože za chvíli přijdou všichni smrtijedi a začne boj o školu.

Zrušili, co nejvíce z překážek a profesorka zrušila i tu umělou tmu.Potom si sedli a vyhlíželi smrtijedy.Najednou zpoza jedné překážky vyšlo dvacet smrtijedů a za nimi dalších patnáct.

Harry se docela lekl sice počítal, že příjdou nějaké posily, ale tohle bylo hodně.

Mezi smrtijedy šel jeden a ten vypadal opravdu hrozivě a mocně.Smrtijedi se od něho odtahovali a on se jenom šklebil.Nikdo ze smtijedů neměl masky a tak Harry rychle vzpomínal, kdo to ze smrtijedů je a co udělal.

U jejich velitele tohoto útoku se zarazil a přemýšlel.Všechny smrtijedy poznal, ale na tohohle si nemohl vzpomenout.Hlavní brána školy se otevřela a vyšlo třicet profesorů, což bylo vyrovnané.

Žádné komentáře
 
Znám to, ale nevím o tom nic