Halltenův svět

Fantasy world

Fantasy World – WoW server

Pokec pro všechny

Návštevní kniha

HP a rituál Demort od Serentyho

7.Kapitola-Konečně Vánoce

Harry se probudil, už brzo ráno v sedm hodin.Přehrál si všechno, co se za posledních několika dnů stalo a vztanul.Provedl ranní očistu a převlékl se.Když se marně pokusil učesat si vlasy, tak ucítil vůni snídaně.Vykašlal se na vlasy a seběhl, co nejrychleji na snídani.

,,Dobré ráno babičko, co je k snídani."Zeptal se bleskově.

,,Taky ti přeji dobré ráno Harry a k snídani je omeleta."Odpověděla.

Když se nasnídali, tak Harry odešel se svým koštětem ven na zahradu.Zkoušel si různé kličky a vývrtky a během chvíle se na něho díval, jak jeho děda, tak jeho babička.Vypadalo to opravdu profesionálně.Když skončil s tréninkem, tak si Harry dal, ještě dal fyzičku, kde si dal pořádně zabrat.

Když skončil, tak byl opravdu hodně unavený, došel do koupelny a napustil si nádherně teplou vodu.Sice venku, ještě nebyl sníh, ale byla tam strašná zima a když tam byl od rána do druhé hodiny, tak pěkně promrzl.

Po půl hodině nádherného odpočívání vypustil malinký bazének a oblékl si kalhoty s tričkem a mikinou s kapucí.Jeho babička mu dala pozdní oběd a řekla.

,,Létáš velmi dobře, tvůj otec by byl na tebe hrdý."Řekla a odešla.

Harry se jenom při vzpomínce na otce usmál a rozhodl se trénovat, ještě pilněji, aby mohl otci dokázat, že je pravý svého otce.Když dojedl, tak odešel do knihovny a začetl se do knihy o famfrpálových tricích.

Dárky, už měl koupené před odletaxováním domů.Nakoupil je s jeho patronem koleje.Když si dočetl knihu, tak bylo šest hodin šel nachystat dárky pod stromeček.Když bylo vše nachystáno, tak šel do jídelny, kde to už pěkně vonělo.

Spolu s jeho prarodiči se navečeřeli a uklidili nádobí bez kouzel.Když bylo vše hotovo, tak odešli do obývacího pokoje.Pod stromečkem byla cela kupa dárků.Harry se pustil do rozbalování těch svojich.

První rozbalil ten největší a byl to nějaký starý plášt se vzkazem.

Nechal si ho u mě tvůj otec a já myslím, že je čas mu ho vrátit.Užívej ho dobře je to neviditelný plášt.

Otcův přítel

Harryho to zaskočilo, že by takhle mohl vypadat nevititelný plášt, ale rychle ho skoval i se vzkazem, aby si toho jeho prarodiče nevšimli.Měl štěstí, protože se zajímali o hlavně o své dárky.

Otevřel další a bylo to pouzdro na hůlku a chráněno proti odejmutí a přivolání krom majitele.Tenhle dárek se mu hodně líbil, protože to bylo praktické a mže mu to do budoucna i zachránit život.

Další dárek byla kniha s názvem 101 Zapomenutých kouzel tahle kniha hodně stará a věděl, že výtisk téhle knihy je hodně vzácný, starý a propracovaný.Otočil se na svého dědu a ten se n něho upřímně usmál.

Pustil se do rozbalování dalšího dárku.Byli to potřeby na udržování koštěte a zlatonka. Všechno bylo prvotřídní kvality a dostal i boty, které jsou dělané přesně na famfrpál.Bylo to přesně jeho číslo a padly mu na nohu, jako ulité.

Poslední dárek byl bezedný vak a s otázkou v očích se otočil na prarodiče.Ti jenom pokrčily rameny a dělali, že neví.Všichni si navzájem ukazovaly dárky a předváděli, co umí.Po krásném rodinném večeru odešli všichni spát.

Další ráno se Harry probudil brzy ráno.Když provedl vše, co každé ráno, tak odešel cvičit famfrpál.Do oběda si vyzkoušel finty a některé i naučil.Před obědem se rychle osprchoval přesně ve dvanáct vešel do jídelny.

Po společném obědu se Harry odebral do svého pokoje a vytáhl si knihu.101 Zapomenutých kouzel a začal si některá kouzla zkoušet.Třeba kouzlo na úplnou nesoustředěnost nebo na otevření brány do hlavy.Tohle kouzlo dokáže zničit skoro každou nitroobranu, která nebyla učen od úplných základů až dokonce.Tohle kouzlo bylo velmi zajimavé, tak si Harry zapamatoval formuli.

Byli tam kouzla, která znal, ale byli použity jinými formulemi, takže to kouzlo bylo neznámé.Našel i iluzi kletby mučení, ale byl proti tomu jednoduchý štít, takže kdyby někdo použil třeba štít Protego tak kletba neprojde štítem.

Naučil se hodně kouzel, ale musel se už sbalit, protože zítra odjíždí zpět do školy, jak se domluvil s ředitelem.Chtěl poslední den před školou cvičit, jak nitroobranu, nitrozpit, kouzelní bez hůlky a hodinu Mocných a Zapomenutých kouzel.

Po večeři se rozloučil s prarodiči a šel spát s vyčištěním mysli, což mu trvalo patnáct minut.V tomhle směru byl poctivý, protože věděl že to je pro jeho dobro.

Ráno se probudil už o půl sedmé.Provedl ranní hygienu a převlékl se do školského hábitu své koleje.Vzal si kufry a odešel před krb.Nabral si letax a hodil ho do ohně.Křikl adresu školy a Velké síně.

Objevil se krbu na rohu Velké síně.Celá sín byla prázdná.Harry odešel do svého pokoje, kde si odložil věci a odešel za ředitelem, jenže koho na chodbě nepotkal.

,,Hele Pottr se, už vrátil, tak to mu můžeme vrátit to odmítnutí stát se členem Dračích žíznivců."Řekl jeden z pěti.

Harry věděl, že nemá šanci proti, někomu, kdo je straší a ještě jich je víc.Musel něco vymyslet a to rychle jinak zmešká celý začátek nového pololetí na ošetřovně.Vytáhl hůlku zkusil kouzlo tlakové vlny.

Mandege

Jeden z nich stihl vyčarovat štít, ale ostatní odletěli pod náporem kouzla několik metrů.Harry stál v bojové pozici pořád připraven.

Mdloby na tebe

Protego

Zareagoval vedoucí dračích žíznivců.

Morte

Bylo to matoucí kouzlo z nejsilnější třídy.Harry tomuhle kouzlu uhnul a vyslal kouzlo na nesoustředěnost.Jeho kouzlo prošlo štítem jejich velitele a narazilo do něho.Ten byl najednou nějaký malátný.

Mdloby na tebe

Jejich velitel se skácel na zem.Když se otočil na ostatní členy téhle party, tak ti byli už na nohou a propalovali ho smrtícím pohledem.Byli čtyři na jednoho musel zkusit se bránit, protože ted, už nešlo utéct.

Bombarda

Protego maxima

Gretov

Strema

Bránil se Harry urputně, ale jenom po těch dvou kouzlech na něho letělo jedno neznámé a kouzlo Impedienta.Vyčaroval štít proti kouzlu Impedienta a druhému byl napospas.

To první kouzlo k němu doletělo a štít ho zastavil.To druhé kouzlo se pokusil zastavit nejsilnějším štítem, co uměl.Kletba, ale prošla, ale těsně před ním to kouzlo bylo zneškodněno protikouzlem.

Otočil se, kdo ho seslal a hleděl do očí ředitele této školy a patrona svoji koleje.Odhodlaně se mu podíval do očí a on mu pohled opětoval.

,,Co se tady děje?"Zeptal se.

,,Napadli mě a já se bránil, pane profesore."Přiznal Harry.

,,Je to pravda?"Zeptal se jich ředitel.

,,Ano."Pověděli klidně, jako kdyby nic.

,,Pojdte semnou do ředitelny a ty Harry běž na pokoj pošlu pro tebe později skřítka."Řekl.

Harry se otočil a odešel na pokoj.Tam si lehl a přemýšlel.Něco se mu na tom nelíbilo bylo to pro ně, až moc snadné, jako kdyby ředitel nemohl všechno, co správně může.Napadlo ho jenom jedna možnost a to, že jejich rodiče jsou velmi vlivní a ředitel se bojí o své místo.

S určitostí věděl, že to není jediné napadení, které bude ještě směřovat na něho.Musí se lépe připravit.Odešel do knihovny a šel poprvé do zakázané části knihovny, kde mohli jenom profesoři a on.

Všechno kolem něho bylo zatuchlé a byla z toho cítit silná magie.Přešel k jednomu regálu a vytáhl knihu Deformace těla našel tam kouzla, které se už učil s jeho kolejovým patronem, ale bylo tady kouzlo, které ho zaujalo.Třeba, aby člověk mohl dýchat ve vodě podobné příznaky, jako žaberník, akorát navíc se jeho tělo se pokryje šupinami, aby mohl lépe plavat.

Zapamatoval si formuli a přešel k dalším knihám z vedlejšího regálu.Kniha, kterou vytáhl byla od pohledu hodně stará a málo používaná.Jmenovala se Matoucí kouzla třidy nula znal jenom první třídu ta byla nejsilnější, ale nula.Otevřel první stranu a četl o čem kniha je.

Zjistil, že proti třídě nula se prakticky nedá bránit jenom se naučit kouzla, které obsahuje a zkoušet je tak dlouho dokud se je kouzelník nenaučí.Naučit se obranu proti nim je jedna z nejtěžších věcí z kouzelnického umění.

Bylo tam matoucí kouzlo mučící kletby.Tohle kouzlo bylo i v jeho knize od jeho dědy.Knihu vrátil zpět a šel k dalšímu regálu a namátkou vytáhl jinou knihu.Tahle se jmenovala Zapomenuté rituály vybral si jeden rituál začetl se.

Rituál Demort je nejmagičtější rituál, jaký kdy existoval.Vytvořil ho prý samotný Merlin a je velmi vyčerpávající pro osobu, které chcete zvětšit magickou moc.Následky rituálu jsou různé třeba, když se zvětší magická moc někomu, kdo ji měl mít i tak velkou se může objevit třeba nějaká schopnost.Ta osoba se učí rychleji kouzla a postupuje rychleji, než její vrstevníci, ale věk zůstává stejný.Tahle osoba se může dožít i několik stovek let.Bohužel se tenhle rituál nedá zopakovat, protože potřebná ingredience, kterou je jedna rostlina je, už vymřelá.

Dále nečetl, protože věděl, že se mu to, už nebude hodit vrátil knihu na místo a v duchu si řekl.

"Tahle kouzla jsou na mě, ještě moc složitá musím si počkat minimálně do třetího ročníku, abych je zvládal."

Odešel do svého pokoje a začetl se do knihy o nitroobraně a nitrozpitu.Četl dlouhou chvíli dokud se nevydal na oběd.

Poslední komentáře
21.12.2014 19:40:56: www.oricosmetics.cz www.oriflame.cz www.ori-cosmetics.cz www.oriflame.cz www.krasa365.cz www.orifl...
 
Znám to, ale nevím o tom nic