Halltenův svět

Fantasy world

Fantasy World – WoW server

Pokec pro všechny

Návštevní kniha

HP a rituál Demort od Serentyho

5.Kapitola-První den

Harry se probudil o půl sedmé a byl docela překvapen tím, že nebyl vůbec unaven ba naopak měl energie na rozdávání.Připravil si věci na hodiny a provedl ranní očistu.To, už bylo sedm hodin a tak se vydal na snídani.

Po snídani odešel do knihovny.To byla jediná věc krom cesty z pokoje do velké síně.Knihovna byla obrovská a rozdělena na dvě hlavní části a to na společnou, kde si mohl každý půjčit cokoliv a zakázanou, kde z žáků měl přístup jenom on.

Ve společné části knihovny si půjčil několik knih o přeměnování, zaklínání, kouzlení bez hůlky, ale i nitroobraně a nitrozpitu.Chtěl něco umět, ještě než se pokusí ubránít náporu ředitele nebo profesora.

Všechny vybrané knihy si zmenšil a odešel na hodinu Bylinkářství.Celý den patřil mezi nejlepší žáky, ale kolik úkolů dostali od profesorů, až se mu bylo špatně.Nebyli sice těžké, ale byli zdlouhavé.Většinu hodin seděl s Tomem, který patřil také mezi nejlepší.

Nejvíce zářil v přeměnování a Nitroobraně.Povedlo se mu pročistit si hlavu a to za celou hodinu zvládl jenom on.Po večeři si udělal všechny úkoly, což mu trvalo do desíti hodin, ale protože měl ještě dost energie, tak zkoušel lehká zaklínadla.Třeba na žárovku, aby svítila pořád.

Začínal od nejlehčího a pomalinku zkoušel těžší kouzla.Přesně ve dvanáct hodin šel spát.Ráno se probudil znovu o půl sedmém pln energie.Celý den dostával více a více úkolů.Když šel na oběd, tak najednou uklouzl a spadl.

Cítil, že to nebylo jenom, tak z ničeho nic.Rozhlédl se a uviděl, že kousek od něho stojí student předposledního ročníku, který chodil do koleje zelené koleje.

,,Harry Pottre přidáš se do naší party Dračích žíznivců?"Zeptal se ho ten kluk.

,,Co to je za spolek a proč si mi podkopl nohy?"Řekl Harry.

,,Spolek, který se snaží, co nejlépe ztrapnit učitele a podkopl jsem ti nohy, protože jsem chtěl."Odpověděl ledabyle.

,,Do takového blbého spolku se rozhodně nepřidám a nech mě být."Řekl Harry výhružným hlasem.

,,Jak chceš vtom případě ti musím uštědřit ponaučení."Řekl mu kluk z jejich spolku.

Phistre

Harry tohle kouzlo znal bylo na slepotu po 24hodin.Naštěstí znal štít naučil se ho v knize, kterou si koupil navíc na Příčné ulici.

Phistre odmo

Kletba se neškodně vpila do štítu.Kluk se pozastavil nad tím, že se tomuto kouzlu ten prvnák ubránil.

Percefic totalus grame

Tohle kouzlo bylo velmi bolestivé, protože způsobilo neovládání svalů a když se chtěl pohnout, tak to neuvěřitelně bolelo.Bohužel neznal štít a tak se pokusil uhnout.Podařilo se a uhnul tomuto kouzlu a to neškodně narazilo do zdi.

Pulio

Zkusil Harry kouzlo, které je úplně stejné jako kouzlo odzbrojovací, ale neučinkuje na něho štít Protego.Jenom jeden štít funguje a ten je málo známí.Bohužel pro člena Dračích žíznivcu tohle kouzlo neznal.Kouzlo ho odzbrojilo a jeho hůlka dopadla přesně Harrymu do ruky.

,,Nechám si tvou hůlku, kdyby si na mě chtěl ještě zaútočit."Řekl Harry a odcházel, když byl ve velké síni, tak šel ke stolu, kde seděli studenti zelené koleje.

,,Tady máte hůlku od vašeho kolegy."Řekl a hodil jim na stůl jeho hůlku.

V klidu se naobědval a odešel na Nitrozpit, kde se učili kouzlo Legellismen a další kouzla na vniknutí do hlavy.Kouzlení bez hůlky mu šlo těžko a bylo to hodně náročné na energii a odhad.

Na Famfrpálovém treninku si mohl dělat, co chtěl, protože museli vybrat nejprve střelce a brankáře, ale on se hlásil na post chytače, tak musel počkat do příštího treninku.Půjčil si zlatonku a nasedl na koště.

Zkoušel různé jednoduché a těžší finty.Docela mu to dneska šlo a tak zkusil i to nejtěžší, co uměl a to letět za zlatonkou, co největší rychlostí a postavit se na koště.Když jí chytil, tak sletěl dolů a uklidil zlatonku.

Dal si fyzický trenink na fyzičku a šel do sprch.Když šel ztemělímí chodbami hradu do svého pokoje uslyšel, jak někdo bolestivě zakřičel, ale bylo to jen chvilkové.Šel se podívat tím směrem a viděl, jak na zemi leží Tom a nad ním stojí jeden kluk ze staršího ročníku.

Rychle se rozběhl tím směrem a za běhu vytáhl hůlku.Když byl dostatečně blízko, tak vyřkl kouzlo.

Impedienta

Člen Dračích žíznivců přeletěl pět metru a dopadl tvrdě na zem.Harry pomohl Tomovi postavit se na nohy a odváděl ho pryč.Když si vzpomněl na to, že jejich soupeř má hůlku.

Acio hůlka

Hůlka mu vlétla do ruky a spolu s Tomem kolem ramen vyšel k Harryho pokoji.Když tam došli, tak Harry odemknul a pomalinku pomohl Tomášovi do křesla.Prohlídl si jeho nohu a zjistil, že tam mám škaredý krvavý šrám.

Věděl, že kouzlo Medic by pomohlo, ale ještě nikdy ho nezkoušel a nechtěl ho zkoušet obzvlášt ne na jeho kamarádovi.Vyhrnul mu kalhoty a vytáhl hůlku.Namířil jí na ten šrám a vyřkl.

Medic

Z jeho hůlky se začala linout zlatavá záře a obklopovat šrám a ten se pomalinku zaceloval.Cítil, jak mu kouzlo ubírá hodně energie.Když, už skončil s kouzlem, tak vysílením upadl do spánku.

Ráno se zase probudil o půl sedmé a našel Toma, jak se také pomalu probouzí.Chvilku mu trvalo, než si vybavil, co se včera odehrálo, ale nepřipadal si, tak vysílený spíše, jako každé ráno plný síly.

,,Díky, že si mi zachránil krk, chtěli mě dostat do toho jejich společenství."Přiznal Tomáš.

,,Mě tam chtěli, taky dostat, ale ubránil jsem se."Prozradil Harry.

,,Co tě to napadlo za blbost mi léčit, tak těžké zranění, vždyt mi tam nezbyl ani malí šram a tak náročným kouzlem, že si se nevysílil."Řekl Tom.

,,No, abych pravdu řekl, tak jsem omdlel vysílením."Přiznal Harry.

,,Radši se nebudu ptát na podrobnosti."Pověděl Tom.

,,Jdeme na snídani?"Zeptal se Tom.

,,Jdeme jenom si vezmu věci, ještě si musím skočit po snídani do knihovny."Řekl Harry.

Vzal si věci a hůlku od toho kluka, co chodí do černé koleje.Spolu s Tomem vešli do velké síně.Všichni studenti si hned začali něco šuškat a Harry tušil o čem.Normálně se posadil k učitelskému stolu a v klidu začal snídat.

Tento den a celý půlrok, až do Vánoc byl klidný.Harry byl nejpilnějším žákem jeho ročníku.Hodně se toho naučil a v soubojích se mu, jako jedinému podařilo porazit dva jeho studenty najednou.

Ve většině předmětech, které měl s Tomem seděl.S Tomem si někdy dělali dohromady úkoly, ale Harry mu nikdy neřekl o to ,že ho doučuje ředitel.Myslel si, že to je podstatou vedoucího koleje.Kdyby tak věděl, že to není pravda.

Uměl na svůj věk hodně kleteb, štítů a protikouzel.V černé a bílé magii vynikala hlavně jeho moc a v hodině Mocných a Zapomenutých kouzel měl docela problémy, protože to byli náročná kouzla i na něho.Do této hodiny z jeho ročníku chodil jenom on.

Ředitel ho doučoval v nitroobraně a nitrozpitu docela často a tak se Harry učil, už od základu nitroobranu a nitrozpit.Ředitel mu řekl, že pokud bude trénovat, tak příští rok na konci by mohl odolávat a vnikat někomu do hlavy.

V kouzlení bez hůlky zvládal jenom kouzla Acio, Alhomora, Corpus a to je všechno.Ted se učil kouzlo levitovací.Jeho moc rostla, ale on si toho nevšiml.V doučování hodině Mocná a Zapomenutá kouzla se hodně věcí naučil.

Třeba kouzlo na přičarování bílých křídel, ale tohle kouzlo bylo nejtěžší, které zatím zkoušeli.Sice ho uměl, ale ne moc dobře.Harry chtěl přes Vánoce zůstat ve škole, ale ředitel ho přemluvil, aby odjel domů si odpočinout, že to potřebuje.

Žádné komentáře
 
Znám to, ale nevím o tom nic