Halltenův svět

Fantasy world

Fantasy World – WoW server

Pokec pro všechny

Návštevní kniha

HP a rituál Demort od Serentyho

24.Kapitola-Dokončení výcviku a první úkol

tak tuto je nova kapča, ktera nebyla ani na Serentyho blogu

Tuto kapitolu věnuji Vám všem za celoroční komenty.Přeji pěkný Silvestr a ještě hezčí nový rok.  

 

Harry se probudil v šest hodin a šel převlečený do sportovních modrobílých věcech běhat.Běžel tentokrát o deset minut déle a byl příjemně překvapen, že o pět minut déle vydržel běžet klidně.Tempo bylo stejné, jako včera s jeho učitelem.Vlastně běhal hodinu a půl.

 

Šel do svého pokoje se osprchovat a snídani našel ve svém pokoji na stole.Za půl hodiny byl osprchován, převlečen a neposlední řadě nasnídán.U snídaně našel vzkaz od Adremona, že má být o půl deváté venku na stejném místě, jako minule.

 

Na začátek si s Ademonem dali souboj nitroobrany a nitrozpitu.Pak učil Adremon Harry boj s mečem, kde později v boji dostal Harry opět na frak, ale snažil se.

 

Po té odešli na oběd, po kterém začali konečně cvičit světlou magii a později i temnou.Temná byla opravdu horší, než černá magie u kouzelníků.Za to magii světlá byla o dost lepší měla o dost více léčivých kouzel a kouzla byla i na některé lektvary.

 

Harry se učil s Adremonem, až do večeře, kdy už neměl Harry moc síly na zopakování kletby z temné magie.Proto odešli na večeři, při které se Harry pořádně najedl a odešel do svého pokoje, kde si začal opět číst.

 

Den šel za dnem a měsíc za měsícem.Během roku se stal z Harryho opravdový mistr meče a s Adremonem sváděl opravdu úctyhodné výkony i jeho fyzička se nepřevratně zvedla dokázal dvě hodiny běžet ostrým tempem nebýt vůbec vyčerpán.V magii světla se opravdu znatelně zlepšil a kouzla n léčení ovládal dobře, jako kouzlo přivolávací.

 

Temná magie mu šla také dobře a většinou dokonce lépe, než ta světlá, takže Harry nevěděl jestli z toho má mít radost nebo ne.Jeho učitel z toho určitě radost měl.Učil se také z knih, které měl povině přečíst a hodně kouzel se naučil z nich.Hlavně světlou magii ve které bylo opravdu hodně štítů.

 

Adremon se rozhodl místo učení boje s mečem, učit Harryho meditaci, pořádně ovládat jeho schopnosti a naučit ho jak zvýšit jeho moc, která byla na jejich poměry akorát, ale s rozvíjením Harryho moci by mohla být o dost větší.

 

O další rok později……….

 

Harryho kouzla byla opravdu mocnější a den ze dne se stával silnější v kouzlení.Podivné také bylo, že začínal být proti některým kouzlům odolnější.Meditaci se naučil na jednu z nejvyšších úrovní a to, že dokáže meditovat, jako jeho mistr ve vzduchu.

 

Světlou magii ovládal pořád lépe a lépe.Za to temnou magii ovládal mistrovsky a Adremon byl překvapen nakolik mu tato magie jde.Harry měl z toho, že mu jde temná magie lépe smíšené pocity.

 

Když jednou po cvičení odcházel s Adremonem na večeři, tak mu jeho učitel řekl.

 

,,Harry Meditaci ovládáš stejně dobře, jako já.Tvoje moc se zvyšuje, každým procvičením a temnou magii ovládáš minimálně, tak dobře, jako já.Proto ti chci říct, že tě budu doučovat světlou magii a o volných chvílích se uč z knih, které jsou v knihovně.Bude to pro tebe přínosnější, než mé učení, ale neflákej to, protože se ti bude hodit umět více.“Prozradil mu Adremon, čímž Harryho na dobro vykolejil.

 

Při večeři Hary přemýšlel.Celé dva roky makal, jako o život a ted se mohl učit podle sebe.Vždyt si, už na dřinu zvykl.Rozhodl se, ještě v dřině pokračovat a pak si odpočinout zatím měl možnost se učit a učení ho svým způsobem bavilo.Jenom mu chyběl famfrpál a to strašně.

 

Během jednoho týdne Harry přečetl opravdu hodně knih a hodně se z nich naučil.Když jednou vybíral zajimavé knihy z regálů, tak ho napadlo, že si nepřečetl nic, co bylo v jiném jazyku, než archandělském a dábbelském.

 

Proto zabrousil k regálům, kde měli spisy jiné národy.Půjčil si spisy, které byli upírským jazykem, také si vzal něco z elfského jazyka a v neposlední řadě dvě knihy psány andělským jazykem.

 

Odešel na pokoj a začetl se do knih psány andělským jazykem.Byli to velmi mocná léčící kouzla a našel něco, co ho odzbrojilo štít proti kletbě smrti.Byl opravdu složitý, ale existoval.Hned ho začal zkoušet, ale prvních deset pokusů nic a na jedenáctý pokus se povel mlhavý červený štít, podle toho že byl mlhavý Harry odhadl, že je slabý, ale to se dá napilovat.

 

Celý dlouhý rok se učil z knihovny různá kouzla a i některá umění.Nejzvláštnější bylo, takové které patřilo mezi upírské a to, že se dokázal krýt ve stínech a být neviditelný, ale bez kouzla, jenže tohle nešlo nijak odhalit.Naučil se i obranu proti tomuto umění.Musel mít smyli na pozorech a když bylo něco lehce neobvyklého, tak se někdo v okolí skrývá.

 

Konečně se doučil světlou magii a to opravdu mistrovsky dokázal porazit jenom světlou magii Adremona, protože si dali souboj jenom ve světlé magii a Harrymu se podařilo vyhrát.Temnou magii zdokonaloval stejně, jako své schopnosti a pokračoval ve cvičení ve zvyšování moci, které se zastavilo.Harrymu to, ale nevadilo, protože i tak ji měl větší, než nejmocnější archanděl.

 

Když mu jednou přišel vzkaz do pokoje.

 

Přijd do jídelní síně čekám tam na tebe…………………

 

                                                                                                            Adremon

 

 

Tohle nebylo jeho stylem a proto se radši rozhodl tam vniknout nejprve nepozorovaně a potom podle situace se ukázat.Když tam vešel tajným vchodem, který jednou nechtěně našel, tak zjistil že je sín plná dospělých archandělů a čekají na něho spolu s Adremonem.

 

Vyšel ze stínu a pomalu šel na místo a protože se objevil na opačné konci síně, než je vchod, tak to vyvolalo rozruch.Došel na své místo a klidně se posadil.

 

,,Takže můžeme začít.“Postavil se vedoucí archandělů, kterého znal Harry jenom od vidění.

 

,,Takže účelem této schůze je příjmout mezi nás člověka Harry Jamese Pottra.Protože je dostatečně mocný a silný na to, aby nám pomohl ve válce proti dáblům.Ptám se prvně vás Harry chcete stoupit do boje nás a dáblů?“Zeptal se na adresu Harryho.

 

,,Já se rád zapojím do boje proti zlu.“Odpověděl Harry.

 

,,Dobře ted budeme hlasovat, kdo chce aby Harry vstoupil do boje, at zvedne ruku.“Organizoval to jejich vedoucí.

 

Skoro všichni byli pro, jenom pár jedinců bylo proti.

 

,,Dobře, takže Harry James Potter je členem archandělů.“Prohlásil a Harry byl členem řádu.

 

Ted začalo představování a Harry se snažil si, co nejvíc lidí zapamatovat, ale dařilo se mu to jen z části.Byl představen dědičce archandělů, která byla přesně v jeho letech.Harrymu se hned zalíbila, ale skryl to do nejzasšího kouta své mysli.Po představování se vrátili všichni na svá místa a porada začala.

 

,,Takže ted se chci zeptat, už někdo vypátral, kde žijí upíři?“Zeptal se Grevon, který byl zástupce Elizabeth.

 

,,Ne, ještě jsme to nezjistili.“Odpověděl jeden z archandělů, kterého si Harry nezapamatoval.

 

,,Já to vím………..Žijí ve skalách na konci lesa směrem na jih.“Řekl Harry a postavil se.

 

,,Jak si na to přišel?“Zeptal se jeden z archandělů.

 

,,Bylo psáno v jednom svitku o dějinách upírů, že tam žije vždycky někdo z rodu upírů.A proč se potřebujete dostat k upírům?“Zeptal se rovnou Harry.

 

,,Výborně, potřebujeme je dostat na svoji stranu………Je to neutrální národ a nemá, kde žít bez strachu, ale mi jim můžeme nabídnout bezpečí, oplátkou za to, že oni nám pomůžou proti dáblům.“Prozradil Grevon.

 

,,Nechceš se toho ujmout?Že by si za němi šel ty a dohodl si to s němi a navíc jako jeden z mála umíš rodným jazykem upírů.“Nabídl mu jeden z výše postavených archandělů.

 

,,To je dobrý nápad George.“Uznal Grevon.

 

,,Půjdu za upíry, ale kolik mám na to času?“Zeptal se Harry rovnou.

 

,,Čím dřív to bude tím lépe.“Odpověděl Grevon.

 

,,Chceš někoho sebou?“Zeptal se George.

 

,,Ne když to nevýjde nechci, aby přišel o krk i někdo jiný.“Odpověděl Harry.

 

,,Dobře, vyrazíš už zítra ráno, protože není moc času.“Pověděl Grevon.

,,Mě je to jedno, ale mám je přivést rovnou sem do hradu?“Zeptal se Harry.

 

,,Ano, můžeš je rovnou přivést.“Přikývl Grevon.

 

Celý zbytek porady se bavili o tom, že začínají temní tvorové uskupovat smečky a že to je o dost nebezpečnější.Po schůzi byla večeře a Harry se pořádně najedlo, protože už dlouho nebude nic pořádného jíst.

 

Večer si nabalil věci do bezedného vaku, který si vyčaroval.Vytvořil si i černý plášt a další věci pomocí kouzel.Potom šel spát……….          

Poslední komentáře
22.01.2008 16:04:52: notak serenty kdy bude dalsi kapitolka???????
08.01.2008 22:41:59: sem rad ze tohle je posledni kapitola kde se harry uci a dal to bude jen o boji atd.
05.01.2008 21:06:32: super kapitola, objevila jsme ji až dnes, nevšimla jsem si,že ses přestěhoval sem... těším se na ty ...
03.01.2008 17:39:12: sem ráda žes to učení vzal takhle hopem jinak by sme tady asi umřeli:) jinak sem zvědavá na upíry......
 
Znám to, ale nevím o tom nic