Halltenův svět

Fantasy world

Fantasy World – WoW server

Pokec pro všechny

Návštevní kniha

HP a rituál Demort od Serentyho

23.Kapitola-Tvrdý cvik

Tvrdý výcvik

Harry vešel do pokoje a zjistil, že se to vlastně od jejich světa moc neliší jenom to mají daleko prostornější.Prošel vše a všechno bylo luxusně zařízené, ale koupelna ho oslnila nejvíc.Vše bylo z nádherného bílého mramoru a zdálo se mu, že je lehce namodralý.

Ve skříních našel i jiné oblečení, ale všechno bylo v modrobílých barvách.Chtěl jít, už spát, protože bude zítra brzo buzen.Shodil ze sebe věci a lehl si do postele, která byl nádherně měkká.Vzápětí, kdy se jeho hlava dotkla polštáře, tak usnul.

Měl pravdu budili ho, už za svítání.Zbudil ho Adremon a s úsměvem mu popřál.

,,Dobré ráno, je na čase vstávat, protože pokud nebudeš za deset minut před pokojem připravený na rozcvičku, tak ti přidám a věř mi, že to nebudeš mít vůbec jednoduché."Prohodil, jako kdyby nic a bez čekání na odpověd odcházel.

Harry radši poslechl a do desíti minut byl před pokojem.Když vyšli z hlavní brány, tak Adremon začal běžet a dal mu pokyn, aby ho následoval.Nasadil opravdu rychlé tempo a Harry doufal, že ho zvládne.

Běželi, už půl hodiny během, které stihly oběhnout jednou celý obrovský pozemek kolem hradu.Harry zjistil, že jinak je kolem pozemků magická kopule a přes ní se nedá dostat dovnitř.Proto se nemusí bát archandělé, že je někdo nečekaně napadne.

Harry měl, ale jiné starosti.Začal zpomalovat, protože tohle tempo bylo opravdu hodně ostré.Adremon si toho všiml, tak mu řekl.

,,Opovaž se zpomalit, jinak zažiješ něco, tak fyzicky náročného, že se z toho nevzpamatuješ."Vyhrožoval mu a Harry cítil, že mluví upřímě.

Proto zrychlil a přemáhal se ke každému metru.Uběhl, už hodinu, kterou si tvrdě vypotil.Musel být na sebe pyšný, protože sám sebe překvapil v tak tvrdém tempu.Adremon si ho změřil, jak unaveně leží v trávě a řekl mu.

,,Nebylo to špatné, ale stačit to nebude.Budeš, takto běhat každé ráno a vždycky, až nebudeš moct, tak se přemož.Pokud si uběhl půl hodinu tohoto tempa, tak si dej další.Pokud hodinu, tak si dáš další hodinu tohoto tempa.Prostě musíš si šáhnout na dno svých sil."Prozradil mu Adremon klidně.

Harry jenom znaveně kývl a dál mu nevěnoval pozornost.

,,Tady kolem pozemků hradu je pořád Léto, takže se nemusíme bát sněhu, proto budeme každý den cvičit venku.Běž se osprchovat a přijd sem ven.Snídani máš v pokoji, už nachystanou."Prohodil Adremon a dál Harrymu nevěnoval pozornost.

Harry odešel znavený do svého pokoje, kde si dal rychlou sprchu a pořádně se nasnídal.Po dobré snídani odešel na pozemky hradu, kde na stejném místě našel Adremona.Seděl v tureckém sedu a levitoval kousek nad zemí.

Harry si klidně sedl vedle něho a vyčkával.Po chvíli se Adremon klidně snesl zpět na zem a otočil se na Harryho.

,,Takže ted si tě vyzkouším v boji.Nakolik si schopen používat své schopnosti, které jsou opravdu hodně málo rozvinuté.Budu tě muset je naučit pořádně používat, protože to může být jedna z tvých velkých výhod."Pověděl mu Adremon.

Harry si vytáhl hůlku a postavil se do bojové pozice proti Adremonovi.Archandělé také používali hůlky, ale ty jejich nebyli z kouzelných substancí, nýbrž z jejich vlasů, pér z čistých křídel a podobně.

Harry cítil, jak se někdo snaží neslyšně obejít jeho zed.Proto zkusil jednu věc, kterou ještě neuměl moc dobře a to že najednou zaútočí na sílu, která se mu dostává do mysli.To bude mít za následek okamžité vyhození z mysli a při dobrém provedení je možnost, že to protivníka odhodí.Zkusil to a Adremon byl vyhozen z jeho mysli velmi silně, takže se lehce zakymácel, čehož využil Harry.

Drepes (Kletba, která způsobí, že se začne protivník dusit, nebude moct se hýbat a štít proti téhle kletbě je dlouhý a těžký)

Archanděl se elegantně vyhnul kletbě a vzlétl do výšky, čímž měl navrch nad Harrym.Jenže nevěděl, že Harry umí i něco navíc.Přičaroval si křídla a vzlétl za Adremonem.Který byl dost vykolejený, že to lehce vyřešil.

Ted nastal boj ve vzduchu a kletba střídala štít, či šikovné vyhnutí.Adremon nebyl zasáhnut, ani jednou zato Harryho zasáhlo kouzlo krvácení a jeho levá noha silně krvácela.Během chvilky, co se Adremon vypořádaval s kletbou si Harry málo známým nohu vyléčil a vrátil se zase zpět do urputného boje.

Bojovali půl hodiny, ale kletby a štít byli čím dál náročnější a Harry zjistil, že Adremon používá i kletby, které ještě nikdy neslyšel.S dvěma takovýma se vypořádal, ale třetí taková kletba ho zasáhla a on spadl na zem z pěti metrové výšky.Naštěstí se těsně před zemí proměnil do pantera a ladně doskočil na zem.

Bohužel, když se proměnil zpět, tak už na něho letělo poutací kouzlo, kterému nebylo možno se vyhnout a tak ho zasáhlo.Archanděl ho zbavil poutacího kouzla sletěl za ním zpět dolů.

,,Bylo to lepší, než jsem čekal, bohužel opravdu nevyužíváš všech svých schopností, takže ted si vyzkouším ještě obranu tvé mysli a tvoji útočnou taktiku na mou mysl.Potom ti řeknu, jak budem pokračovat."Řekl Adremon a připravil se.

Harry musel zvýšit svou nitroobranu na maximum, protože nápor byl opravdu silný.O hodně silnější, než Voldemortův ale jeho obrana stále držela.Po pěti minutách útok přestal Harry konečně vzhlédl na Adremona.

,,To bylo velmi dobré, takže nitrobranu budeme cvičit vždycky před jakýmkoli cvičením.Ted se pokus zaútočit ty na mou mysl."Prohodil archanděl.

Harry se mu podíval do očí a zaútočil, co nejsilněji to šlo.Jenže jeho obrana držela sice nápor dělal, že se sem tam zatřásla, ale držela.Po pěti minutách stálého náporu, zkusil Harry všemi silami, co měl zaútočit na jeho mysl.Chvíli odolávala, ale pak nastal zvrat a na chvilku polevila, čehož Harry využil pronikl do jeho mysli.Viděl ústřižek z bitvy, kde padl nějaký archanděl se zlatými křídly, potom ho Adremon vyhodil z mysli a Harry se, už nepokoušel o vpád.

,,Překvapil si mě, takhle dobře si jen tak někdo nevede, obzvlášt pokud si člověk."Uznal archanděl.

,,Děkuji, kdo byl ten archanděl?"Zeptal se odvážně.

,,Odpovím ti cestou na oběd, kde tě budu muset představit celému společenství."Odpověděl archanděl a vyšel.

,,Byl to král archandělů, který zemřel v boji, ale vzal sebou i velitele dáblů, takže nám ulehčil práci, jenže bez něho to bude o dost těžší.Má, ale potomka dceru, jenže ta nemá, tak velkou moc, aby dokázala vést armádu archandělů v boji.Zatím se stará hlavně o to, abychom věděli, kde se co šustne a chytře plánuje, jenže takhle se nedá vyhrát."Prozradil mu Adremon, ale Harry vycítil, že více od něho nedozví.

Šli chodbami světlého hradu, až se dostali před velké tepané vrata.Adremon do nich lehce strčil a ony se bez vrznutí otevřely.Sín byla obrovská a Harry odhadl i několikrát zvětšená.Po okolních stěnách byli výjevy z bitev a zahlédl i bitvu, kde byl jeden archanděl se zlatými křídli.Mladí archandělé seděli odděleně od dospělých a někteří pravděpodobně významní archandělové seděli v čele síně.

Harry sebevědomím krokem spolu s Adremonem vyšli ke stolu, kde usedávali významní archandělé.Když tam došli, tak se oba posadili na volná místa.Adremon zůstal stát a zvýšeným hlasem díky kouzlu silencio řekl.

,,Chtěl bych vám představit člověka, který se sem dostal díky jednomu rituálu, který ho měl poslat k dáblům a ti ho zabít.Jenže se ubránil a my mu pomohli ze spáru dáblů.Takže mám tu čest vám představit Harryho Jamese Pottra."

Harry se postavil a mírně se uklonil.Což na všechny archandělé udělalo velký dojem a tak mu to oplatili potleskem.Harry se zpět posadil.Po obědě se Harry spolu s Adremonem odebrali zpět ven.

,,Takže ted bych chtěl zjistit, co umíš s mečem v boji."Řekl Adremon a podal mu meč.

Boj začal a Harry věděl, že i kdyby se snažil sebevíc, tak nemá šanci na úspěch proti zkušenému archandělovi.Bojoval čtvrt hodiny a jeho učitel ho obral o meč už po šesté.

,,No boj s mečem ti moc nejde to budeme teda také cvičit, takže to by ted bylo vše.Pojd ukážu ti celý hrad a důležitá místa.Hlavně knihovnu, která je opravdu velká.Jsou tam knihy psány různými jazyky nejenom archandělským písmem.Jsou tam některé elfské spisy, upírské poznatky, andělské knihy a dokázali jsme před sto lety obrat dábelskou knihovnu o několik tisíc knih.Knihovna má kolem milionů a půl knih."Prozradil Adremon a vedl ho knihovnou po hodinovém pochodu, při kterém mu ukázal skoro celý hrad.

,,Tolik knih, vždyt lidé a kouzelníci nemají dohromady tolik knih."Pověděl vykolejeně Harry a rozhlížel se kolem sebe.Neviděl nic, krom knih v regálech a různých spisů.

,,Jsou tady dějiny všech národu i těch, kteří už vymřeli."Prohodil Adremon.

,,Už se těším, až si něco budu moct přečíst."Přiznal Harry.

,,Přeji ti to, ale ve svém pokoji, už máš mnou vybranou literaturu, kterou musíš přečíst, abychom se mohli rychleji učit."Řekl Adremon s úsměvem a sledoval Harryho.

,,Dobře a kolik toho je?"Zeptal se.

,,Je toho opravdu hodně kolem padesáti knížek v archandělštině a na přečtení máš čtrnáct dnů."Pověděl mu Adremon.

,,Jenom čtrnáct dnů?To se budu jenom učit, nebo budu s tebou a při nejlepším posilovat to nebudu mít žádný čas pro sebe."Řekl Harry a doufal, že mu to Adremon vyvrátí, ale ten se usmál a odpověděl.

,,Však tady si ve válce ve které nejde o tvůj život, ale o život celé rasy a to nemluvím o této planetě."

,,Co chcete po mě?Vždyt jsem člověk a nemám takovou moc, jako vy."Prohodil Harry.

,,Máš stejnou moc, jako my možná větší, ale nech si to pro sebe neměl jsem ti to říkat.Jenže vy lidé nedokážete objevit svou moc a to je váš problém.Naučím tě jak využívat svou moc a schopnosti, ale ty mi slib, že se nikdy nepřidáš na stranu zla."Nabídl mu archanděl.

,,Slibuji."Přísahal Harry a obmotala ho zlatá stužka slibu.

,,Dobře ted běž, už číst a večeře je za tři hodiny, což je v sedm."Řekl mu Adremon a Harry odešel do svého pokoje.

Opravdu našel tam padesát knih o magii světla a magii temna.Byli tam ukázky mávnutí hůlkou, formule a další zajimavé knihy.Byli očislované podle důležitosti a Harry se rovnou pustil do té, která měla číslo jedna.Pojednávala o rozdělení magie a různých magických umění.Potom o každém umění vysvětlila základy a pomalu připravovala na další těžší kouzla.

Harry zjistil, že magických umění je obrovské množství a hlavně se naučil, že se většina umění ještě rozděluje třeba meditace.Za deset minut sedm vyšel na večeři, kdy už byli skoro všichni na svých místech.Klidně se posadil na to své a dal se do jídla.

Po večeři se odebral do svého pokoje, kde se dal do čtení knihy.Přečetl, už opravdu hodně a ještě před spaním mu zbývalo pouhých padesát stran z pět seti.K tomu si skoro všechno pamatoval a tak uléhal do postele opravdu z náročného dnu unavený.

Žádné komentáře
 
Znám to, ale nevím o tom nic