Halltenův svět

Fantasy world

Fantasy World – WoW server

Pokec pro všechny

Návštevní kniha

HP a rituál Demort od Serentyho

22.Kapitola-Svět zla

Jsou tam chyby, za které se omlouvám a omlouvám se, že jsem nic nepřidal dříve, ale musel jsem přeinstalovat Windows.Tahle kapitola je věnovaná všem, kteří trpělivě i netrpělivě čekali.Hlavně Furthadovi za to, že si mě přidal mezi povídkaře, které čte.Díky ti.

Když světlo pohltilo Harryho, tak ho přeneslo někam do lesa.Po chvíli za kterou se vzpamatoval, tak se pořádně rozhlídl.Zdálo se mu, jako kdyby byl v Zakázaném lese, který navštívil jednou v Bradavicích, když měl strávit prázdniny ve škole s jeho babičkou a dědou.

Měl naštěstí hůlku, ale cítil kolem sebe něco podivného.Jako kdyby ho někdo sledoval.Připravil hůlku do bojové pozice a rozhlížel se kolem sebe.Najednou se proti němu objevil nějaký černý tvor se tmavě zářicíma očima.

Po pár sekundách, co ho tvor měřil svým pohledem.Harry přemýšlel, co je to za tvora a jak se má bránit.Vzpomenul si, že v jedné knize viděl něco podobného a že proti tomu není obrana.Takže měl, už jenom poslední možnost.Vytáhl si triko po rameno a jeho znamení začalo zářit.

Tvor se začal na zemi svíjet v bolestech a Harry nepřestával, ale najednou se z dalších stran vyřitili další tvorové.Poznal jenom vlkodlaky, pár mozkomorů a jejich velitele, kteří se v jejich zemi neobjevili, už od dob založení Bradavic.

Věděl, že jeho znamení čerpá část energie z něho, takže se rozhodl dát radši na útěk.Hůlkou na sebe seslal neviditelnost z Magie Přírody.Potom, aby se za ním pachy rozptýlili a stopy zamaskovali.

Po necelých deseti sekundách se rozběhl opačným směrem, než odkad vyšli tvorové zla.Běžel, už hodinu a pořád cítil, že mu je někdo v patách.

Později přibližně dalších třech hodinách, kdy byl opravdu dost vyčerpaný se zastavil.Za chvíli se vyřítilo z boku několik tvorů, které viděl před několika hodinama.Chtěl, už začít bojovat, jenže to se před ním objevil vír ohně.

Když vír ustál, tak se tvorové dali na útěk a před ním stál dábel, přesně jako nakreslený v zakázané knize.Věděl, asi tři těžké kletby, které ho dokázali zdržet a bylo tam psáno, že vydrží obrovskou zátěž, takže byl skoro v koncích.

,,Ty si ten nový nezvaný host?Kdo tě poslal?Archdělové?"Řekl dábel a Harry se chvíli divil, že mu rozumí.Když se vzpamatoval z toho, že rozumí i jeho řeči, tak promluvil dábel.

,,Ty nejsi z této planety, ty jsi člověk."Pověděl zaskočený dábel.

,,Škoda, že to nepřežiješ………"

Apre

Využil Harry nepozornosti a zaútočil.Věděl, že kdyby to neudělal, tak zaútočí první dábel a on nemá šanci přežít.Proto vyzkoušel kletbu, která měla dábla připravit o ohen, který dokáže používat, jako živel.Pravděpodobně to působilo, protože dábel se pokoušel dělat něco rukou a nic se nedělo.

,,Asi jsem tě podcenil, jenže asi nevíš, že mi dokážeme používat Temnou magii, která je silnější bratr té vaší černé."Řekl dábel a vyslal kletbu.

Gretme

Harry nestihl uhnout a kletba ho trefila.Okamžitě se svalil na zem a jeho tělem projížděla, taková bolest, že by radši umřel.Znemožnovala mu myslet na cokoliv a musel přemýšlet nad tou bolestí.Mučení se mu zdálo dlouhé, jako celý jeho dosavadní život a přitom to bylo jenom pět minut.

Potom, co dabel ukončil mučení, tak se Harry ani nehýbal.Cítil se takový malátný, ale něco mu říkalo, že pokud se nepostaví a nezačne bojovat, tak zemře.Neměl sílu, ale pokusil se.Ke svému údivu se postavil a kouzlem bez hůlky si zavolal hůlku.

,,Tobě to nestačilo, musím uznat, že tohle nepřežije jen tak nějaký člověk, ale co řekneš na tohle."Řekl dábel a pomocí biče, který měl v ruce švihl přes strom, který padal na Harryho.

Harry se soustředil a pak použil svou schopnost pyromacie.Strom prostě shořel během dopadu a mu se nic nestalo.Dábel byl překvapený a Harry teda zkusil.

Trohde

Další kletba, která měla za účinek, že měl dábel přijít o rohy, které má na hlavě pro něho strašně bolestivé.K jeho údivu se to opravdu stalo a dábel se svezl na kolena a jeho rohy začali krvácet.On mohutně řval, až Harry myslel, že se mu rozletí hlava na kousky.Vyslal neverbálně na dáble utišující kouzlo na řev a povedlo se.

Bohužel se proti němu objevilo dalších pět dáblů, jenom co spatřili svého druha, tak vyslal každý kletbu mučení Gretme.Harry se zapřel a vyřkl.

Mohunte okre

Před ním se objevil silný zelený štít.Všechny červené kletby se do něho vypili a štít pod náporem kleteb zmizel, ale ani jedna naštěstí neprošla.Bohužel Harry na pokraji smrti a pomalu umíral.Spadl na zem a dáblové se na něho chtěly sápat, jenže to se zjevili archandělové, kterých bylo deset.

Dáblové vzali svého poraněného druha a přemístili se s ohnivým vírem pryč.Když archandělové zjištovali, jak na tom Harry je, tak se divili že ještě žije.

,,Vždyt je člověk to by skoro žádný z jejich druhu nepřežil, jak praví knihy o člověku."Prozradil jeden z nich.

,,To je pravda, ale na to není čas za chvíli je zpět padesát dáblů musíme pryč."Prohodil jeden a všichni archandělové i s Harrym na pokraji smrti se přemístili.Jediné štěstí bylo, že přemístění archandělů nebylo náročné a tak se nemuseli bát smrti neznámého člověka.

Přemístili se do velkého a rozlehlého hradu.Odnesli ho na ošetřovnu, kde ho hlídala stráž a na starost ho měl jeden ošetřovatel.Sice ho zachránil před smrtí, ale byl natolik unavený, že se celý další týden, ani neprobral.

Za týden se konečně probral, když kolem sebe uviděl postavy v modrobílých hábitech a otvorech na čistě bílá křídla.Přemýšlel, jestli už není v nebi.To, ale jeden z nich k němu přistoupil.

,,Ahoj, člověče jmenuji se Adremon a potřebuji si s tebou promluvit o tom, co se stalo."Řekl.

,,Ahoj, já jsem Harry Potter a nevím, co chceš slyšet jenom jsem se bránil."Prohodil Harry.

,,Je sice udivující, že si se ubránil dáblovi, ale jakým způsobem ted po tobě půjdou všichni dáblové za to, co si jim udělal oni to chápou, jako urážku."Prozradil mu.

,,To sem to, asi neměl dělat."Řekl si pro sebe Harry.

,,To si neměl, ale nevěděl si to.Ted mě napadá, jak to že nám rozumíš?Máme přece jiný jazyk než vy."Zeptal se Adremon.

,,Mám větší moc, než obyčejní kouzelníci díky jednomu rituálu a rozumím řeči všech tvorů včetně toho, že se s němi domluvím.Také mám druhý stupeň Přírodní magie."Prozradil Harry.

,,Ty umíš Přírodní magii, takže máš i znamení mám li pravdu?"Optal se.

,,Ano, proč vás to, tak udivuje?"Odpovděl Harry.

,,Protože všichni temní tvorové cítí to znamení a dráždí je to, proto u nás není nikdo podobny, kdo to umí."Prozradil Adremon.

,,To jsem měl, ale zase štěstí."Pověděl úlevně Harry.

,,To ano, ale ted si odpočin a mám ještě povinost se tě zeptat, jestli se chceš přidat k nám a bojovat proti dáblům."Zeptal se Adremon.

,,Chci, vždy jsem bránil stranu dobra."Odpověděl klidně.

,,Dobře ted, už ale odpočívej."Řekl Adremon a položil Harrymu ruku na čelo, což ho uspalo.

Harry se probral, až za další den.Byl, ale dokonale odpočinutý a pokusil se vstát, což se mu povedlo.Přivolal si hůlku, která k němu dolétla ze skříně.S hůlkou si zavolal oblečení, když se převlékl, tak se vydal na obhlídku.

Vylezl z pokoje a mířil obhlídnout hrad.Z okna pokoje zahlédl rozlehlé pozemky, ale ty končili hustým a nebezpečným lesem.Bloudil po chodbách, už půl hodiny a nikoho nepotkal, když najednou jeho smysli uslyšeli, že z chodby někdo jde.Rychle se skoval za sloup, který byl kousek od něho.

,,Každopádně ten člověk pro nás může být nebezpečný a hlavně pokud má znamení druidů."Řekl jeden z archandělů a prošel s druhým mimo jeho doslech.

Harrymu se, ani trochu nezamlouvalo to, že není zrovna dvakrát štastně vítán.Musí si dát pozor.Když vyšel ze své skrýše, tak mu někdo položil ruku na rameno, Harry se bleskově otočil s nachystanou hůlkou.

,,Nemusíš se bát, to jsem jenom já."Řekl Adremon.

,,Aha."Oddechl si Harry.

,,Rada rozhodla, že se budeš učit, jak naši Světlou magii, tak Temnou, což u nás je zakázané a umí to jenom pět archandělů vyššího postavení.Budeš potřebovat zesílit na to, abys zvládal těžší kouzla."Prozradil mu Adremon na chodbě, jako kdyby to bylo normální.

,,Dobře rád se naučím něčemu novému, ale kde budu bydlet?"Optal se.

,,Budeš bydlet v jednom pokoji do kterého tě ted zavedu a jako oblečení budeš nosit modrobílý hábit, je to u nás pravidlo."Prozradil archanděl a vedl ho chodbami světlého hradu.

Když dorazili do pokoje, tak mu dal klíč od pokoje a nechal ho at si projde pokoj sám.

,,Do tvého pokoje nemá právo vstoupit nikdo krom tebe a pozvaných tvou osobou.Já, už musím, takže zatím hodně štěstí v prohlídce."Pověděl.

,,Děkuji za všechno a nashledanou."

Žádné komentáře
 
Znám to, ale nevím o tom nic