Halltenův svět

Fantasy world

Fantasy World – WoW server

Pokec pro všechny

Návštevní kniha

HP a rituál Demort od Serentyho

21.Kapitola-Změna

Změna

O několik let později před koncem Harryho posledního ročníku

Harry se naučil bravůrně ovládat nitroobranu, tak že ho nepřemohl, ani jeho patron.Nitrozpit se naučil mistrovsky a dokázal se dostat nadprůměrným kouzelníkům do hlavy, aniž by to věděli.

Mocná a Zapomenutá kouzla se naučil skoro všechny z knihovny a hlavně i tehdejší přeměnování, teorii kouzelných tvorů, které vymřeli nebo jich zbylo jenom hrstka.

Přírodní magii si opakoval, když cítil že to je potřeba a naučil se i zvěromagii.Přeměnoval se do černého kouzelnického pantera, který patřil mezi nejsilnější kočkovité šelmy.V přeměnování dosáhl stupně, že se dokázal změnit do úplně jiného člověka během pár minut.

V kouzlení bez hůlky zvládal základní štíty a několik útočných kleteb.

Povedlo se postoupit na úroven elegmacie a tak hodně lidí dokázal odhadnout.Povedlo se mu odhadnout nového profesora Formulí za, což si vysloužil obdiv u profesorky, která učila předmět Psychika a skryté odpovědi v řeči těla.

Naučil se ze zakázané knihy všechny kletby a štíty.Nezapomněl ani na velmi účinné léčicí kouzla.Každé kouzlo z knihy mu trvalo naučit strašně dlouho a kletby byly, tak strašné že si je zakázal používat.Byli tam i kletby na stvoření, které na této zemi byli před několika tisíci lety a dostali se sem z jiných světů.

Uměl mistrovsky Bílou a Černou magii.V obou vynikal a v šestém ročníků dokonce vyhrál mistroství světa talentů na Bílou a Černou magii.Dostal pohár a titul na který byl právem hrdý.Seznámil se s významnými lidmi a tím že znal hodně lidí by se mu mohlo později hodit.Jenže ho tížil Voldemort a bál se toho, co nastane.

Zjistil, že má několik dalších schopností, které se naučil využívat, ale nikdo o tom nevěděl, ani jeho patron.Byla to telekineze a pyromacie (jenom předměty).Nikdo o tom nevěděl a Harry byl neskonale vděčný, protože by musel zdůvodnit odkad to umí.

Poslední dobou se nejvíc přátelil s Tomem.Hrali spolu famfrpál, protože se Tomáš dostal do týmu školy.Byl odrážeč a snažil se strefit Harryho.Minimálně dvakrát za trénink se mu to povedlo a proto měl Harry důvod chodit na tréninky, protože ještě neuměl všechno.

Všechny zkoušky zatím udělal bez chyby, ale v šestém ročníku se mu nepovedli zase Formule, protože nebyl naučený.Neměl ani možnost protože přijel z toho mistrovstvý.

Jeho děda a babička na tom byli dobře, jenom jeho děda vypadal stále ustaraněji.Harry se pokoušel zjistit proč, ale pokaždé se dopátral odpovědi Fénixův řád, který bylo pro něho těžší a těžší vést.

Voldemort vycvičil nové smrtijedy, které měli na starosti staří a zkušení zabijáci.Nejsilnějším byl samozřejmě Grand, který měl kolem dvaceti smrtijedů na starost.Mohl ničit a zabíjet, jak kouzelníky, tak mudly.Pořád to Harry četl v jakýchkoli novinách.

Když se Harry učil na další zkoušky, tak uslyšel obrovský výbuch u brány školy.Okamžitě si vzal hůlku a připravil se psychicky na boj.Postavil kolem své mysli neproniknutelnou zed a rozběhl se dolů.

Po cestě uviděl hodně svých spolužáku a protože tušil o co jde, tak si zvýšil hlas a řekl.

,,Skovejte se ve svých pokojích, které zaklejte proti vniknutí a násilném otevření do hradu vnikli smrtijedi."

Všichni okamžitě zamkli pokoje kouzly a mladší studenty si rozebrali starší ročníky.Harry se rozběhl k hlavní bráně, kde čekal už celý učitelský sbor.

,,Pane řediteli studenti jsou ve svých pokojích, kde provedli zaklínadla proti vniknutí.Mladší ročníky si vzali ti starší."Řekl Harry, když přiběhl.

,,Dobře Harry, situace je taková, že Voldemort spolu se smrtijedy jsou za hlavní bránou, kterou se snaží násilně otevřít.Za chvíli se jim to povede a budeme je muset udržet, asi dvacet minut, než přijde kolem dvě stě bystrozorů.Odhaduji, že venku je jenom malá část Voldemortovi armády jenom padesát smrtijedů, ale dobře vycvičených a oproti třiceti profesorům.Bude to krvavý boj."Prozradil mu jeho Patron.

,,No nazdar."Řekl Harry.

Postavil se do bojové pozice a čekal.Doufal, že bystrozoři se dostaví co nejdřív.Hlavní brána se rozletěla a do příchodu bystrozorů zbývalo patnáct minut.

Opravdu ředitelův odhad byl správný.Voldemort byl, asi při síle, protože jeho tělo mělo zase lidský nádech a vypadal opravdu mocně.Grand s úšklebkem na tváři měřil okolí a za ním pochodovalo pět smrtijedů.

,,Chci Pottra pokud ho vydáte odejdeme."Řekl Voldemort.

,,Bohužel, ale já se nedám."Ušklíbl se Harry.

To, už na něho letěla kletba mučení, které se jednoduše vyhl.Harry změřil pohledem okolí a vyslal.

Impedinta maxima (Kouzlo na odhození několika určitých lidí, je proti tomu těžký štít.)Kouzlo směřovalo na Granda a jeho smrtijedy, které to zasáhlo velmi přesně, čímž odletěli pryč ven.

Expeliarmus.Vyslal kouzlo na opoutání pozornosti Voldemorta, což zabralo.

Protego

Legellismes.Vyslal Voldemort.

Harry nechal kouzlo, at ho trefí a když Voldemort začal s náporem, tak odpálkoval jeho snažení.Okamžitě po tom útoku byli jejich vědomí stalé připojené, tak se pokusil proniknout do jeho hlavy, což se mu povedlo.Zjistil něco, co ho odzbrojilo jeho sok ho chce přenést do jiného světa.Do světa satanů, zlých strvořeních a jediná dobrá stvoření tam jsou archandělé.

Voldemort okamžitě dostal svou mysl pod svou kontrolu a pustil se do Harryho.

Crucio

Povre.(Použil štít, který se naučil ze zakázané knihy, trvalo mu měsíc, než se ho naučil ovládat.)Kletba se do štítu vpila a ten se lehce zavlnil.Voldemorta to očividně překvapilo, tak toho Harry využil a vyslal.

Crucio nedre

Kletba Voldemorta zasáhla a ten se svalil v bolestivých křečích na zem.Začal se bolestivě kroutit a Harry se mezi tím rozhlédl po bojišti.Z profesorů zbylo, asi jenom patnáct, kteří byli zahnáni do kouta třiceti smrtijedy.

Grand bojoval s jeho ředitelem, jenže to jeho ředitel prohrával, protože se ke Grandovi přidali i pět smrtijedů, takže neměl šanci.Harry se postavil po bok řediteli a vyřkl.

Drete mone.(Kletba na více kouzelníku projede vám tělem proud elektřiny.)Kletba vyřadila čtyři smrtijedy, jenže dalších několik přišlo z druhé části bitevního pole, kde stáli smrtijedi versus profesoři.

Harry věděl, že to prohrají, ale už zbývalo jenom pět minut, tak doufal a bojoval, jak to jen šlo.Zneškodnoval smrtijedy na banálními kouzly, ale pořád smrtijedů bylo víc a ještě Grand dělal potíže.

Voldemort se postavil po vyčerpávající iluzi mučení a rozhlédl se.Jeho smrtijedů silně ubylo a Pottr spolu s řetitelem odolávali deseti smrtijedům a Grandovi.Podíval se na Pottra a vyřkl.

Crucio

Kletba ho zasáhla do boku a on se svezl na zem v křečích.Nekřičel a neprohýbal se, tak hodně, ale viditelně trpěl.Jeho patron ho za chvíli následoval Grandovou kletbou mučení.Profesoři sice porazili zbytek smrtijedů, ale na to aby se odvážili proti Voldemortovi

a smrtijedům neměli síly.

Byla by to sebevražda, proto se radši dívali jak jejich ředitel a nejlepší student trpí pod kletbou mučení.Harry se pokoušel bojovat s kletbou, ale byla na něho moc silná.Musel, co nejdéle odolat a doufat, že se dostaví bystrozoři.

Voldemort zrušil kletbu a poslal, jak Harryho, tak ředitele do mdlob.Vzali je a odcházeli pryč, protože bystrozoři měli být každou chvíli tady.Když se dostali za barieru, tak se přemístili spol s Harry Pottrem a ředitelem této školy.

Harry se probudil v hnusné a zatuchlé kopce.Po chvíli se trochu vzpamatoval a začal přemýšlet.Jestli Voldemort provede ten obřad a on se bez hůlky dostane do jiného světa, kde je více zla než dobra, tak nepřežije moc dlouho.

Jediné, co ho napadlo bylo když začne rituál působit, tak si zavolat hůlku a pokusit se zničit rituál, ale když to nevíde, tak se dostane do země, kde je zla na každém kroku.

Opradu během dalších deseti minut ho odváděli do nějaké místnosti.Na zemi byl zlatě načrtnutý pyktogram.Rozhlédl se a hledal svého patrona, ale nikde ho neviděl.Smrtijedi ho přivázali na kůl a čekali.

Za chvíli se otevřeli dveře a vešel Voldemort se smrtijedy, kteří vedli jeho ředitele.

,,Harry Pottr, který jako jediný přežil kletbu smrti zemře a před tím shlédne smrt jeho učitele."Řekl pohrdavě Voldemort.

Vytáhl hůlku, ale když se na hůlku podíval lépe, tak zjistil že to je jeho hůlka.

,,Je to tvoje hůlka, která ho ted zabije."Prohodil Voldemort s úšklebkem.

Harry se podíval na svázaného ředitele, který byl bezmocný.V jeho očích, ale neviděl strach nýbrž odhodlání.Když otočil jeho ředitel pohled na něho, tak mrkl.Voldemort vytáhl hůlku a namířil ji na jeho profesora.

Avada kedavra

Harry viděl zelený provazec kletby, která se nepromíjí.Pak zasáhla jeho ochránce, který ho naučil většině, co umí a George Ratchem zemřel rukou mocného černokněžníka lorda Voldemorta.

,,Ted tě přenesu do jiného světa, čímž se zruší koloběh a i kdyby ses vrátil, tak věštba o které ti neřekli, tak přestane platit.Bohužel máme málo času, takže sbohem Harry Pottre"

Řekl Voldemort a začal spolu s ostatními smrtijedy zaříkávat.Po půl hodině dlouhého zaříkávání a kreslení obrazců kolem svázaného Harryho.

Když dokončili rituál, který vypadal hodně nebezpečně, tak si Harry potají zavolal hůlku.Chtěl pokazit rituál nebo něco udělat, protože se už nemohl dívat na mrtvého ředitele a nic nedělat.

Chtěl neverbálně zrušit pentagram, jenže ten se rozzářil a začalo z něho vycházet světlo, které ho pomalu obmotávalo.Po pár sekundách Harry neviděl krom světla nic.Když najednou záblesk a byl pryč.

Žádné komentáře
 
Znám to, ale nevím o tom nic