Halltenův svět

Fantasy world

Fantasy World – WoW server

Pokec pro všechny

Návštevní kniha

HP a rituál Demort od Serentyho

20.Kapitola-Probuzení a zkoušky

Probuzení a zkoušky

Harry se začal pomalu probouzet.Všechno ho bolelo a nejvíce ho tlačilo na hrudi.Když na třetí pokus otevřel oči, tak zjistil, že se mu to, asi zdá protože všechno kolem něho bylo bílé.Po chvíli si dal dohromady, že je na ošetřovně.

Později si dal dohromady, co všechno se událo.Sice to nechápal, ale trpělivě čekal a to se mu vyplatilo, protože se dveře otevřely a vešel jeho ředitel.

,,Pane řediteli, jak to……"Zbytek, už nedopověděl.

,,Všechny otázky budou zodpovězeny, jen klidně lež."Pověděl a přešel ke křeslu, kde se pohodlně usadil.

,,Takže potom, co jsi s ním dobojoval, tak jsme přišli my, jako profesorský sbor.Mohu ti říct, že kdyby mě během cesty nenapadla jedna chytrá věc, tak jsme mrtvý.Vymyslel jsem, že Voldemortovi povíme, že jsem jdou bystrozoři, protože by nám nevěřil, tak jsme se domluvili s profesorem soubojů a ten doběhl k nám později.Pověděl, že bystrozoři jsou tady a protože Voldemort ještě nemá natolik velkou armádu, aby mohl bojovat, tak se radši stáhl. "Řekl mu jeho patron.

,,No pane profesore to bylo naprosto geniální."Přiznal obdivuhodně Harry.

,,Děkuji, ale od tebe se chci dozvědět, co všechno se událo."Řekl jeho patron.

Harry mu vyprávěl, jaké kouzla použil a jak Voldemort reagoval.Pověděl mu také, jak se držel v nitroobraně a že odolal.Za to si vysloužil od jeho patrona upřímný úsměv.

,,Myslím, že pokud budeš trénovat celé prázdniny s tvým dědou, tak už není co doučovat.Můžeme jenom hodinu Mocných a Zapomenutých kouzel, protože v kouzlení bez hůlky neumím, až na některá kouzla vůbec nic, takže se můžeš už učit sám."Řekl mu jeho ředitel.

,,Dobře."Odpověděl Harry, i když tím nebyl zrovna dvakrát nadšený.

,,Ted mě omluv musím jít za ministrem, který na mě netrpělivě čeká v kanceláři."Pověděl.

,,Děkuji za všechno a zatím nashledanou."Řekl Harry.

Otočil se na druhý bok a usnul, byl i přes to všechno vyčerpaný.Když usnul, tak se mu zdál sen.

Byl v nicotě, která ho obklopovala, ale nebylo to černo, nýbrž bílo.Otáčel se kolom sebe, když najednou uslyšel.

Vítej Harry Pottre jsem odezva rituálu, který byl na tobě vykonán.Tvá matka našla pokračování tohoto rituálu a mohla ho dodělat, takže tě mohu upozornit na některé věci.Měl bys vědět, že i když máš nízký věk si silnější, než si kdo myslí.Vydržíš více, ale nikdo nedokáže zabránit tomu, co má stát.Proto zvyš své usilí, protože čas je neúprosný a až nastane čas, tak nastane věc, která se nikomu, ještě nestala a i kdyby se někomu stala, tak by ji, asi nikdo nepřežil.Možná by měl šanci Merlin, ale ty to musíš dokázat, jinak svět zanikne.Bohužel ti nemohu říci, co se stane jenom ti poradím, že tu knihu kterou si našel v knihkupectví se dobře nauč bude se ti to hodit.

"Ano"Zmohl se jenom Harry.

Hodně štěstí Harry Pottre a hlídej si záda jinak se to stane dřív, než budeš připraven.

Hlas zmizel a Harry se probudil.Byl nejistý začalo se dít poslední dobou moc podivných věcí a přestával mít přehled.Najednou se dveře otevřely a vešel jeho patron a nějaký muž ve středním věku.Na první pohled elegán.

Harry myšlenky skryl do kouta své mysli a doufal, že si jeho patron ničeho nevšimne.

,,Harry představuji ti ministra Kanady pana Briga Klohkinsna a tohle je Harry Potter."Představil je ředitel.

Harry mu podal ruku a ministr jí vřele potřásl.

,,Konečně se potkávám s panem Pottrem je mi velkým potěšením a musím vám poděkovat za některé studenty za, tak obětavý čin."Řekl upřímně.

,,Není zač."Odvětil zdvořile Harry.

,,Ale je, kdybyste někdy něco potřeboval, tak ministerstvo Kanady vám rádo pomůže."Pověděl mu ministr.

,,Děkuji."Poděkoval Harry.

,,Nebudu vás zbytečně unavovat, protože se musíte uzdravit, tak přeji brzké uzdravení a zatím nashledanou pane Pottre."Řekl.

,,Nashledanou."Odvětil Harry a znovu se otočil s myšlenkou klidného spánku, teda až potom co ministr spolu s doprovodem ředitele odešli.

Probudil se další den v deset hodin.Cítil se lépe a pokusil se vstát k jeho údivu se mu to povedlo.Pomalu se oblékl a upravil.Potom si dal do pouzdra hůlku, kterou měl pod polštářem pro jistotu.A vyšel na oběd, protože mu to všechno trvalo, tak dlouho proto se dostavil na oběd, jako poslední.

Předtím než vešel, tak se nadechl a potom vešel.Všichni se otočili ke dveřím ve kterých stál Harry Pottre.Nebyl to jenom chlapec, který přežil, ale také člověk, který se málem obětoval pro ostatní lidi, kteří byli unesení.

Najednou začali všichni tleskat a stávali.Harry pomalu došel ke svému místu, kde se posadil, ale to byli na nohou i profesoři a tleskali.Když potlesk ustál a všichni se usadili, tak se postavil ředitel vzal do ruky číši a řekl.

,,Připíjme na Harryho bez kterého by tady dnes někteří z nás nebyli"Řekl a síní zaznělo.

,,Na Harryho"

Harry se usmál a také si připil s ostatními.V klidu se naobědval u profesorského stolu a po obědě místo, aby šel zpět na ošetřovnu šel do svého pokoje si pro zápisky z hodin.Protože jich bylo hodně, tak si je zmenšil a dal do kapsy.

Později na ošetrovně si je zvětšil a začal se učit na zkoušky.

Žádné komentáře
 
Znám to, ale nevím o tom nic