Halltenův svět

Fantasy world

Fantasy World – WoW server

Pokec pro všechny

Návštevní kniha

HP a rituál Demort od Serentyho

2.Kapitola-Samozvaný lord Voldemort

Ráno se manželé Pottrovi rychle nasnídali a přemístili se k Mungovi.Lekouzelník jim dovolil náštěvu Harryho, který se na ně vesele usmíval.Později za nimi přišel i Harryho kmotřenec Sirius a Jamesuv přítel Lupin.

Peter se nemohl sem dostat, protože neměl čas.Po týdnu si mohli konečně Harryho vzít domů.

Z čehož byli oba rodičové nadšení a proto udělali malou oslavu.

Lord Voldemort vraždil pořád více a více.Hlavně lidi, kteří byli mocní a mohli ho ohrozit.Netroufl si na Albuse Brumbála, ale už ho smrtelně zranil na břiše, když na něho poslal vlkodlaky.Bohužel ho zachránil James Potter jeden z nejlepších bystrozorů.

Takhle to šlo půl roku a u Harry pěkně vyrostl.Lili a James byli pod Fidelovým zaklínadlem a strážcem byl Peter Petigrui, protože Sirius odmítl.Jednoho večera, kdy si Lili četla a James dodělával papírování v pracovně se k domovním dveřím blížil největší černokněžník století.

Když byl u dveří, tak vytáhl hůlku a kouzlem Bombarda nechal lehce zničit dveře.James byl v tu ránu v jejich ložnici a řekl Lili.

,,Lili vezmi Harryho a utečte já ho zdržím, co nejdéle to půjde."Řekl a rychle vyběhl z ložnice.

Seběhl schody a zahlédl lem černého hábitu, jak mizí v obývacím pokoji.Když vešel do vedlejšího pokoje, tak viděl Voldemorta s napřaženou hůlkou.

,,Pottre za to, že si zachránil Brumbála zemřeš."Křikl mu Voldemort do tváře.

Avada Kedavra

Avada Kedavra

Vyřkl Voldemort dvě smrtící kletby a nebylo úniku.Pottr se bezmocně podíval na Voldemorta a vyřkl jediné, co mohlo Voldemorta zbrzdit.Do Pottra narazila kletba smrti a on se svezl mrtvý na zem.

Sectecumera

Voldemort nečekal, že by mohl Pottr ještě stihnout kouzlit, tak nebyl připravený.Kouzlo ho zasáhlo lehce do nohy a na ní se utvořila otevřená rána, která dost krvácela.Rychle si ji zavázal a šel, co nejrychleji nahoru ke svému cíli.

Nahoře našel uplakanou Lili s malým dítětem Harrym, který ho měl prý porazit.Směšně si odfrkl a řekl Lili.

,,Dej mi ho a budeš žít!"Dal ji nabídku.

Když se k ničemu naměla, tak na ni namířil a vyřkl.

Avada kedavra

Ještě, než zemřela, tak udělala poslední pohyb hůlkou a vytvořila kolem Harryho štít, který jde jenom, když je někdo dost silný a pokud není zemře vyčerpáním.Lili zemřela, ale ne kletbou smrti, nýbrž vyčerpáním.

,,Tenhle mě má zastavit…….."Zasmál se Voldemort a namířil na malého Harryho.

Avada Kedavra

Pořád se smál a nevěnoval kouzlu skoro žádnou pozornost.Nevšiml si mlžného štítu, který obalil Harryho.Zelená kletba se na malé dítě blížila pořád rychleji.

Když narazila do štítu, tak malý paprsek pronikl a zanechal Harrymu jizvu ve tvaru blesku, ale zbytek a se odrazil na Voldemorta, který až ted zaznamenal, že se něco děje.Sledoval zelenou zář, jak se na něho nezávratně řítí.

Když do něho narazila, tak spadl k zemi.Vyletělo z něho duše a zmizela oknem ven.Tělo zůstalo ležet na zemi a malý Harry s krvavou jizvou začal brečet.Po chvíli se k domu přemístil Fénixův řád spolu s Brumbálem, který je vedl v čele.

Když byl Fénixův řád u dveří, tak se sem přemístilo i ministerstvo spolu s Popletalem. Brumbál si jich nevšímal a vešel rozbitými dveřmi dovnitř.V obývacím pokoji našel mrtvého Jamese a nedaleko od něho byla malá skvrna krve.

Vyšli po schodech nahoru a to, co spatřili v jednom pokoji jim vyrazilo dech.Mrtvá postava v černém plášti, Lili Pottrová a malý Harry, jak plače, protože ho bolí krvavá jizva na čele.

Postava v kápy byl Voldemort, jak zjistili.Harry byl ošetřen, ale jizvu mu Brumbál nechal sice nikdo nic nenamítal, ale zdálo se jim to divné.Brumbál, ale věděl, že by mohla být možnost jistého propojení.

Vzal Harryho vyšel s ním před dům.Tam ho zastavila Minerva a zeptala se ho.

,,Albusi nemůžeš ho dát těm mudlům, potřebuje pořádnou péči.Nech ho u nás, neměli jsme Jamese, ale Harryho vychováme a do Bradavic nenastoupím.Místo toho budu s Harrym a pořádně ho vychovám."Řekla Minerva a vypadalo to, že má všechno rozplánované.

Věděl, že pokud ho dá k sestře od Lili, kteří byli mudlové, tak nebude dobře vychován a nebude znát kouzelnické společenství.Za to, když bude u nich, tak bude dobře vychován a můžou ho naučit něco dopředu.Bylo rozhodnuto.

,,Dobře tady máš Harryho já si jdu promluvit s Popletalem."Přikývl a předal Harryho Minervě svojí manželce.

,,Pane Popletale mohu svámi mluvit ohledně výchovy Harryho Pottera?"Zeptal se naprosto vážně Brumbál.

,,Jistě promluvíme si v mojí kanceláři."Kývl Popletal.

,,Chtěl bych vychovávat Harryho Pottera."Řekl narovinu Brumbál, když se dostali do Popletalovi kanceláře a usadili se.

,,Nemám nic proti."Prozradil Popletal.

,,Tady to budete muset podepsat a vyplnit."Podal mu formulář.

Brumbál ho vyplnil a podepsal.Když vyšel z ministrovi kanceláře čekalo ho nemilé překvapení, protože narazil na několik redaktorů, včetně otravné Holoubkové.Byla to začínající redaktorka, ale byla dost dobrá.

Šikovně se vymanil z houfu novinářů a dostal se k letaxu.Pomocí krbu se dostal domů, kde už Minerva krmila malého Harryho.Potom, co se Harry najedl, tak ho dali spát a promluvili si o jeho výchově.

Žádné komentáře
 
Znám to, ale nevím o tom nic