Halltenův svět

Fantasy world

Fantasy World – WoW server

Pokec pro všechny

Návštevní kniha

HP a rituál Demort od Serentyho

19.Kapitola-Školní rok a první střet

Školní rok a první střet

Harry se pilně učil a protože cvičil, každé ráno tak se zlepšil hlavně v boji s mečem, kde ho ohledné zbytečně velké síly upozornil profesor, který ho minulý rok upozornoval na málo síly v zápase.Měl z toho radost, že mu to je k něčemu dokonce i v kouzlení se zlepšil a více vydržel, ale nedával to, jako spojitost s posilování.

V nitroobraně postoupil o jeden stupeň, takže mu zbýval už jenom jeden k celé obraně.Dokonce měl ted problémy se mu dostat do hlavy i samotný jeho ředitel.Postoupil hlavně díky cvičení o prázdninách a tak byl rád, že to aspon má výsledky.

Nitrozpit byl, ještě lepší, než nitroobrana, jenže sice se mu podaří pokaždé na druhý pokus se dostat do hlavy jeho řediteli, ale ten mu řekl, že toho málo využije důležitější je tajný vpád do mysli, kdy by neměla oběd vědět, že ji vnikáš do hlavy a musíš si tu zábranu obejít ne do ní tvrdě tlačit a probourat ji.Tohle mu moc nešlo, ale zaznamenal aspon dílčí úspěchy.

V kouzlení bez hůlky se naučil další tři kouzla a to přivolávací na velkou vzdálenost, potom mrazící kouzlo a jedno matoucí.

Celý půl rok chodil do zakázané knihovny a učil se z knih, které tam byly.Některá kouzla mu doopravdy dělala potíže a proto se někdy zeptal i jeho patrona.

V Přírodní magii se naučil používat novou schopnost a to kouzlení bez hůlky.Bylo to stejné, jako s hůlkou a to doslova.Někdy přemýšlel nad tím, co myslel ten hlas nadpozemskou magii.

Ve škole neměl žádné větší problémy a tak měl dost času se učit sám a s ředitelem.V hodině Mocných a Zapomenutých kouzel s jeho patronem se učili hlavně starobylé přeměnování, což mu nedělalo velké problémy, protože měl přeměnování v krvy.

Na Vánoce dostal nové koště a to Kulový blesk.Když byl doma, tak zjistil hodně novinek například, že z Azkabanu utekl první vězen v historii a to Sirius Black, který byl odsouzen za vraždu dvanácti mudlů na veřejnosti.Docela ho zajímalo, jak to dokázal, protože podle zveřejněných plánu Azkabanu před padesáti lety, nebylo úniku.

Jeho děda vypadal ustaraně a na Vánoce nepanoval, taková ta nálada spokojené rodiny, i když se Harry snažil jí aspon přiblížit.

Ve škole proběhl ples a Harry šel s jednou dívkou z modré koleje.Byla to pěkná dívka, ale trošku nervozní.Jenomže si ples nemohl moc užít, protože museli první, druhé a třetí ročníky jít spát, už v jedenáct hodin a ne později, což se mu zdálo nesmyslné z pohledu toho, že večerka bývala vždy ve dvanáct.

Další půl rok se mu stávalo, že v reálných snech viděl Voldemorta, jak mučí různé kouzelníky, ale i různé mudly.Někdy se mu, ale povedlo zamezit pomocí nitroobrany snům a tak se mu stávalo zřídka.

Ale podle snů a to co v nich Harry viděl zjistil, že má ve svém novém těle Voldemort opět svou velkou moc.Bál se, aby na něho nezaútočil nebo na někoho z jeho blízkých.Proto se snažil, ještě usilovněji, než kdy před tím.

Další půl rok byl horší, než si myslel.Během, každého měsíce unesl Voldemort někoho z jeho školy a povedlo se mu unést i jeho profesorku bylinkaření.Ředitel, už začínal být vynervovaný a neměl sílu pořád řešit nové problémy, až jednou u doučování mu řekl.

,,Harry slib mi, že at se stane cokoli, tak nepůjdeš za Voldemortem výměnou za tebe ano?"Řekl mu jeho patron.

,,Tak tohle Voldemort chce…….Bohužel pane profesore, ale tohle vám slíbit nemůžu."Pověděl upřímně Harry.

,,Dobře je to tvé rozhodnutí, ale pokud to chceš riskovat, tak mi ale slib, že až budeš riskovat, tak mi to řekneš a pokud se něco zvrtne, budu mít možnost ti pomoct ano?"Nabídnul mu jeho patron.

,,To beru a pane profesore, proč mu jde o mne?"Zeptal se.

,,Harry to nevím, ale bude to, asi něco důležitého, proto tě chce a dej na sebe pozor je to, už pět lidí, co unesl.Takže to nebude dlouho trvat a napíše ti vzkaz nebo si tě něják zkontaktuje."Prozradil mu.

,,Budu připravený"Odpověděl Harry.

Od té chvíle byl Harry stále připravený a dával pozor okolo sebe.Hlavně na ranní fyzičce.Tušil, kdo bude dalším uneseným, proto na Toma seslal stopovací kouzlo, které se nezruší ani v barieře očisty.

Trvalo to přesně dva týdny, než jeho kouzlo zareagovalo na něco z Černé magie, co bylo vysláno na jeho nejlepšího kamaráda.

Okamžitě byl vzhůru, protože to bylo v noci.Hodil na sebe pomocí kouzla věci a běžel k jeho pokoji, když tam doběhl, tak viděl jenom za rohem mihnout černý plášt.Běžel potichu chodbou, když byl blízko smrtijedů, tak je vystrašil.

,,Ahoj Luciusi, proč unášíte lidi kolem mě a neunesete radši mě?To mě nedokážete unést."Pověděl a vymýšlel plán.

Smrtijedů bylo deset a z toho tři hlídali Toma.Musel teda něco vymyslet, ale zatím mu hrála do karet nervozita všech smrtijedů.

,,Pottr aspon bude o práci mín, pojd s námi výměnou za všechny rukojmí, co jsme unesli."Nabídl mu Malfoy.

,,Proč bych vám měl věřit?"Zeptal se Harry.

,,Protože Pán zla své sliby drží."Odpověděl a Harry vycítil, že nelže.

,,Dobře, tak pojd s námi a tohohle tady můžeme rovnou nechat."Řekl Malfoy, jak Harrymu, tak smrtijedům.

Harry šel za smrtijedy a po cestě řekl omámenému Tomovi.

,,Řekni řediteli, že nastal čas."

Na více neměl čas a doufal, že se to dozví jeho patron dost brzo.Došli za hranice pozemku a smrtijedi se zastavili.

,,Ted tady počkej mi přemístíme zajatce a příjde sem i Pán zla o nic se nepokoušej jinak příjdou o život je ti to jasné?"Řekl výhružně Malfoy.

,,Klidně, aspon budu mít tu čest."Pověděl pohrdavě Harry.

To, už ale měla na Harryho namířenou hůlku Belatrix a chtěla vyslovit kletbu mučení.Jenže Malfoy byl rychlejší a strhl jí hůlku dolů.

,,Bello chce tě pouze vyprovokovat nevidíš."Prozradil Malfoy.

Potom incidentu se všichni smrtijedi přemístili a Harry si zatím projížděl seznam kouzel, která se mu budou hodit a prohlížel si terén.Bylo tady dost stromů, protože byli kousek v lese a jezero bylo sto metrů odsud, takže toho by se možná dalo také využít.

Po deseti minutách se přemístili smrtijedi, kterých bylo asi padesát a Voldemort.Byli tam i rukojmí a viděl i svou profesorku bylinkaření.

,,Tak ty si ten Pottr, co mi sebral vládu nad Anglii, podle mnohých dítě, které mě porazilo.Tsss."Odfrkl si.

,,Nebylo to snad tak?"Opáčil klidně Harry.

,,Nebylo, povím ti jak to bylo, když jsem nedával pozor, tak tvoje matka vytvořila kouzlo zvané Oblama tohle kouzlo vyznačuje ob- jako obětování la-jako láska ma-jako mateřství.Problém je vtom, že kouzlo funguje půl hodiny a je natolik vysilující, že matka okamžitě zemře, ale půl hodiny bude její dítě chráněno její láskou."Řekl Voldemort.

Harryho to vyvedlo z míry, ale chvilku mu trvalo, než se vzpamatoval.

,,Harry vidím, že se učíš nitroobranu to je sice pěkné, ale mě neodoláš."Řekl Voldemort.

Legellismen

Harry vytvořil postupný štít, který sice byl kompletní, ale tu poslední část neuměl, ještě dokonale.Soustředil se nejvíce, jak to šlo.Prvnímu náporu kouzla odolal a ted začal boj, který byl opravdu nelítostný.

Voldemort bušil do štítu takovou silou a hrubostí, že to Harryho i bolelo, ale odolával.Trvalo to pět minut a Harry přestával mít pojem o čase.

Najednou nápor skončil a Harry se otočil na svého nepřítele.

,,Bravo, ale neměl si to dělat za to budeš potrestán."Řekl Pán zla.

,,Dobře, ale nejprve je pust, at mám jistotu."Pověděl Harry.

,,Nemáš tady, co poroučet, ale stejně mám už tebe, takže mi to nevadí."Přiznal Voldemort.

,,Pustte je."Křikl směrem ke smrtijedům.

Všichni rukojmí se děkovně a se strachem v očích Harrymu poděkovali.Jeho profesorka na něho neznatelně kývla.Po chvíli, až byli rukojmí pryč, tak promluvil Voldemort.

,,Co říkáš Harry tomu dát si souboj bez pravidel a můžou se používat zakázané kletby?"Nabídl mu Voldemort.

,,Asi nemám na výběr, co Tome Rojvole Radly že?"Řekl pohrdavě.

,,Za to zaplatíš."

Tohle se odehrálo během jedné minuty.

Crucio

Harry elegantně uhnul a schytal to smrtijed za ním.Voldemort jenom v rychlosti zrušil kletbu, ale toho Harry využil a vyslal.

Fronte dakasmio (Bylo to kletba, která způsobí že člověk bude mít bolestivé popáleniny)

Krope

Imperius

Vezmi si tenhle obřadní nůž a do téhle banky dej svou krev

Harry odolal, ale to nevěděl Pán zla.Když mu smrtijed podal nůž, tak ho Harry převzal i banku.Šel opět doprostřed, kde se zastavil, potom z ničeho nic hodil banku po Voldemortovi a ten jí uhnul, ale tu už na něho letěl obřadní nůž.

Tomu se nevyhnul a nůž se mu zabodl do nohy.Během pouhé minuty se událo tohle.Voldemort nůž vyndal kouzlem si zahojil nohu a nebezpečně se na Harryho podíval, asi jako kočka na myš.

Gretov

Tohle kouzlo Harry nečekal a tak mu tohle kouzlo podkoplo nohy.

Crucio

Harry se cítil, jako kdyby jeho tělo bodalo tisíce jehel rozžhavených na nejvyšší stupeň.Tahle zakázaná kletba ho mučila, asi tři minuty, což se zdálo jako celá věčnost.Bylo to, jako kdyby na něho seslali čtyři smrtijedi stejnou kletbu.

,,Harry to, že si se obětoval za své okolí je sice odvážné, ale hloupé.Proto za svou chybu zaplatíš."Řekl.

Harry se s obtížemi postavil a všichni smrtijedi na něho hleděli, bud s velkou dávkou respektu, které se mísilo s opovržením nebo smrtijedi, kteří obdivovali v tom, že dokáže po kletbě mučení od Pána zla vstát.

Ani jedno se mu nelíbilo a tak to radši hodil za hlavu a soustředil se na svého soka.

,,Neustále mě překvapuješ, ale však ty zkrotneš."Pověděl mu Pán zla.

Aderte montre crad

Použil silnou kletbu z Přírodní magie.Voldemort byl zaskočený a tak ani nijak nereagoval na to kouzlo, které mu způsobilo, že ho obmotaly kořeny a začaly ho, jak pálit tak se pomalu utahovaly.

Voldemort se pokoušel různá kouzla, ale nic proti kořenům nepůsobilo a tím že by trefil Avadou kořeny by mohl zasáhnout i sebe.Proto zkusil něco jíného.

Vrote

Zaútočil Voldemort na Harryho, do kterého kouzlo narazilo.Tohle kouzlo mu způsobilo všude na těle ošklivé modřiny, které opravdu bolely.Harry se přestal soustředit na kouzlo a to přestalo působit a tak kořeny zmizely.

,,Harry si doopravdy nepoučitelný, ale bohužel budeš muset se naučit mě poslouchat."

Crucio

Harry se začal opět zmítat v obrovských křečích, které ne a ne přestat.Trvalo to pět minut a na konci se na půl minuty přidal i jeden smrtijed.To, už ale bylo na hranicích sil a naštěstí to Voldemort přestal.

Harry chvilku sbíral dech pak zvedl hůlku a vyřkl.

Mandege

Potom upadl do bezvědomí.Voldemort odletěl mezi smrtijedy, kteří spolu s ním spadli na zem.Když se zvedli, tak přišel ředitel a několik profesorů kolem patnácti.

,,Samotný Pán zla se svými smrtijedy, jaké potěšení."Pověděl ředitel.

,,Ředitel Retchem byl jste další v pořadí koho vyškrtnout, tak abychom začali ne?"Řekl Voldemort.

,,Klidně jenom tady za minutu bude, asi dvě stě bystrozorů."Řekl klidně ředitel a najednou přiběhl nový učitel na souboje.

,,Pane, už sem jdou posily."Pověděl udýchaně.

Voldemort se zašklebil a řekl.

,,Ještě si to vyřídíme"Řekl a hrnul si to k Harrymu.

,,Tak pozor ten tady zůstane."Řekl rozhodně ředitel a svým postojem naznačil, že se klidně bude bojovat.

Voldemort věděl, že pokud bude bojovat, tak z jeho smrtijedů moc nezbyde.Musí, ještě počkat proto řekl.

,,Ještě se setkáme."Pověděl a dal pokyn k přemístění.

Žádné komentáře
 
Znám to, ale nevím o tom nic