Halltenův svět

Fantasy world

Fantasy World – WoW server

Pokec pro všechny

Návštevní kniha

HP a rituál Demort od Serentyho

18.Kapitola-Konec prázdnin a Nový školní rok

Konec prázdnin a Nový školní rok

Další den ráno se Harry probudil brzy ráno, už v šest hodin.Provedl ranní hygienu a převlékl se do sportovních věcí.Sedl si k pracovnímu stolu a napsal dopis o tom, že bude běhat někde okolo.A o tom že neví, kdy se vrátí.

Tento dopis nechal ležet v kuchyni a s hůlkou v pouzdře, které bylo na loktu ze spodu dobře skované, vyrazil.Když doběhl k jezeru, tak se svlékl, až na boxerky a plaval na druhý břeh jezera.

Protože hůlka byla v nepromokavém pouzdře, tak si jí nechal.Na druhém břehu se pomocí kouzla osušil a přivolal si věci z druhého břehu.Naštěstí tady byla pořád ochranná kopule proti odhalení kouzlení, takže nikdo nezjistil, že kouzlil nezletilý.

Hned potom, co se oblékl, tak běžel dál.Běžel, už dlouhé tři hodiny ostrého tempa.Byl opravdu hodně vyčerpaný, ale chtěl ze sebe vymáčknout, co nejvíce to jde.Běžel, ještě další hodinu, čímž se dostal opravdu hluboko do lesa, kde byla už skoro tma, protože přes ty stromy sem nepronikalo světlo.

Sedl si k jednomu stromu a oddechoval.Měl neuvěřitelně zrychlený dech a pot z něho lil, jako z konve.Seděl a odpočíval půl hodin během, které se mu konečně zpomalil dech, už chtěl vztanout, když najednou uslyšel zavrčení.

Okamžitě vytáhl hůlku a postavil se do bojové pozice.Naproti němu stálo kolem třiceti vlkodlaků podle odhadu zdejší smečka a dvacet upírů bílých, jako stěny s prodlouženými špičáky.

Věděl, že se proti tolika nestvůrám neubrání, tak mohl spoléhat jenom na jeho znamení.Vyhrnul si rukáv, až po rameno, aby bylo vidět jeho znamení.Najednou začali upíři, co byli blízko něho hořet, až shořeli na prach.Dva vlkodlaci, co byli blízko také shořeli.Zbytek věděl, že proti němu nemá šanci a tak utekli do lesa.

Harry si oddechl, že nemusel bojovat, protože by neměl šanci.Vyběhl zpátky do jeho domu, ale cesta mu bude, ještě chvíli trvat.Přesněji tři a půl hodiny běhu a hodinu plavání.Když se dostal domů byl na dranc vyždímaný.

Doma odešel automaticky do malého bazénku, kde ralaxoval třičtvrtě hodiny.Byl by tam i déle, ale už měl hlad, protože od rána nic nejedl.Když se dostal do kuchyně, už tam bylo připravené jídlo se vzkazem.

Najez se já a tvůj děda jsme na schůzi Fénixového řádů.Nevím, kdy se vrátíme, ale bude to pozdě, tak nás nečekej.

PS:Přeji dobrou chut.

Tvá babička

S velkou chutí a hladem se pustil do jídla.Po dvaceti minutách se njedl.Odešel do svého pokoje si číst knihy, které si koupil na Příčné ulici o elegmacii.Tahle věda se mu zdála opravdu zajimavá.

Šel spát, už v osm hodin, aby další den mohl vstávt, jako obvykle, protože po tak vyčerpávajícím dnu by se nedivil, kdyby zaspal.

Další den spal do desíti hodin.Když se v deset hodin zbudil, tak si šel na dvě hodiny zaběhat plus zaplavat.Na oběd, už byl přichystaný přesně.

Po obědě se odebral do svého pokoje, kde si sbalil věci tentokrát bez kouzla.Po sbalení kufru si vzal knihy a zase se začetl.Odpočíval, až do večera.Večer šel spát v deset hodin, protože chtěl dočíst knihy o elegmacii, nechtěl je totiž tahat do školy.

Další den ráno se nasnídal a s kufry se po rozloučení odletaxoval.V krbu se točil dlouhou dobu, než vypadl z krbu v ředitelně.

Vypadl přesně, když přicházel jeho patron.Ředitel si ho prohlédl, jako rengenem.

,,Dobrý den, pane řediteli."Pozdravil zdvořile Harry a všiml si že jeho ředitel měl ruku v pěst a to znamenalo velké vypětí.

,,Ahoj Harry."Odvětil.

,,Pane řediteli je vám dobře?"Zeptal se starostlivě Harry.

,,Jak si přišel na to, že by mě nemělo být dobře?"Odpověděl otázkou.

,,Podle řeči těla."Řekl rozhodně Harry, až ho to překvapilo.

,,Bohužel máš pravdu tím, že přibývá útoků ze strany zla musí obrana školy stoupat a ministerstvo na mě tlačí ohledně bezpečnosti."Přiznal mu ředitel.

,,To, asi nevyjde čas na moje doučování, že?"Zeptal se Harry.

,,Vyjde tvůj rozvrh jsem uzpůsobil mému a naopak, takže by měl vyhovovat nám oběma."Pověděl s úsměvem na rtu jeho patron koleje.

,,Tak to je skvělé."Neskrýval Harry radost.

,,Rozvrh dostaneš, ještě dneska po večeři."Řekl mu ředitel.

,,Děkuji, ale už musím si jít vybalit, protože bych nemusel stihnout večeři."Řekl Harry.

,,Jen běž."Pověděl a odcházel také pryč.

Harry jen nevěřícně zakroutil hlavou a odešel do svého pokoje, kde si vybalil.Za půl hodiny, už seděl u profesorského stolu a čekal na zařazování.Bylo mu nějak divně, jako kdyby se na něho dívaly všechny dívky.

Po chvíli nad tím zakroutil hlavou a hleděl na nové prváky.Po večeři počkal, až všichni odejdou, což se podivně táhlo.Když, už nebyl ve Velké síni nikdo, tak šel za jeho patronem koleje.

,,Pane řediteli máte prosím pro mě ten rozvrh?"Zeptal se Harry.

,,Ano tady ho máš a kdyby něco nesedělo, tak řekni."Odpověděl.

,,Dobře a dobrou noc, pane řediteli."Pověděl Harry.

,,Dobrou Harry."Odvětil mu ředitel.

Harry si hned otevřel svůj rozvrh a začal si ho pročítat.

Pon.-Snídaně 7-8hod, Černá magie 8-10hod, Bylinkaření 10-12hod, Oběd 12-13hod,Lektvary 13-15hod, Obrany proti Černé magii 15-17hod, Bílá magie 17-19hod, Večeře 19-20hod,Nitroobrana a Nitrozpit 20-22hod(s patronem).

Úterý-Snídaně 7-8hod, Formule 8-10hod, Hodina Mocných a Zapomenutých kouzel 10-12hod,Oběd 12-13hod, Psychika a skryté odpovědi v řeči těla 13-15hod,Kouzlení bez hůlky 15-17hod, Přeměnování 17-19hod, Večeře 19-20hod.

Středa-Snídaně 7-8hod, Boj se zbraněmi 8-10hod, Nitroobrana 10-12hod, Oběd 12-13hod, Nitrozpit 13-15hod, Notroobrana a Nitrozpit 15-19hod(s patronem),Večeře 19-20hod, Hodina Mocných a Zapomenutých kouzel spolu s hodinou Kouzlení bez hůlky 20-22:30hod(s patronem).

Čtvrtek-Snídaně 7-8hod, Černá magie 8-10hod, Bylinkaření 10-12hod, Oběd 12-13hod,Lektvary 13-15hod, Obrany proti Černé magii 15-17hod, Bílá magie 17-19hod, Večeře 19-20hod.

Pátek-Snídaně 7-8hod, Formule 8-10hod, Hodina Mocných a Zapomenutých kouzel 10-12hod,Oběd 12-13hod, Psychika a skryté odpovědi v řeči těla 13-15hod,Kouzlení bez hůlky 15-17hod, Přeměnování 17-19hod, Večeře 19-20hod, Nitroobrana a Nitrozpit 20-22hod.

Sobota-Snídaně 7-8hod,Nitroobrana 8-10hod, Oběd 12-13hod, Nitrozpit 13-15hod, Kouzlení bez hůlky 15-17hod, Famfrpál 17-19, Večeře 19-20hod.

Neděle-Snídaně 7-8hod, Nitrozpit 8-10hod, Nitroobrana 10-12hod, Oběd 12-13hod, Mocná a Zapomenutá kouzla 17-19hod, Večeře 19-20hod.

No celý týden měl plný, ale byli tam v některých dnech večer dost času, tak si řekl, že toho využije.Tento rok, už chtěl začít pořádně studovat ze zakázané knihovny.Rychlím krokem odešel do svého pokoje, kde si začal číst učebnice do různých předmětů, aby měl náskok a nemusel se tolik učit během týdne.

Ve dvanáct hodin zhasl světla a usnul.

Zbudil se, už o půl šesté díky kouzlu, které mu zapříčiní brnění po celém těle.Provedl hygienu vzal si sportovní věci.Vyběhl z hradu a běžel k jezeru, které bylo kilometr od hradu.Doběhl tam rychle a tak se rozhodl, že než půjde do jezera, tak si oběhne několikrát velké jezero, které bylo dvakrát větší, než to ve kterém plaval celé prázdniny.

Jezero oběhl dvakrát v rychlejším tempu a šel do vody.Po ránu byla studená, ale Harry si toho ani nevšiml a už plaval na druhý břeh.Doufal, že to zvládne přelavat, protože by se mu nechtělo jít k jinému břehu.

Doplaval, ale měl štěstí, protože ho hned na břehu chytla křeč.Pomocí hůlky a jednoduchého kouzla ji odstranil a přivolal si věci.Když se oblékl, tak odešel do hradu, přesněji do svého pokoje.

Dal si ještě jednu sprchu, přece jenom to jezero není, až tak čistotné, jak vypadá.Přichystal si věci a odešel s taškou na snídani.Byl tam mezi prvníma, tak měl možnost se najíst do sytosti.Protože měl čas, tak si zašel do knihovny a půjčil si knihy o Černé magii a bílé magii ze starého Řecka.

Žádné komentáře
 
Znám to, ale nevím o tom nic