Halltenův svět

Fantasy world

Fantasy World – WoW server

Pokec pro všechny

Návštevní kniha

HP a rituál Demort od Serentyho

16.Kapitola-Zajištění a znovu do školy

Zajištění a znovu do školy

Harry okamžitě poslechl a odešel.Po cestě uslyšel, ještě hlas jeho patrona, jak se obrací na profesory, co přežili bitvu a říká jim, každému jiným jazykem.

,,Sežente bystrozory z vaší země musí sem přijít to tady zajistit jinak se sem smrtijedi vrátí."Řekl každému jiným jazykem a Harry všemu rozuměl.

Ani se mu to nezdálo divné, až po cestě mu to došlo on přece umí zvířecím jazykem a také všemi lidskými.Takže se domluví skoro s každou rasou.Nevěděl jestli by to měl říct řediteli, ale zatím si to rozhodně nechá pro sebe.

Když procházel zámek, tak také přemýšlel, jak se mu povedlo odhodit Granda to bez vyslovení formule jedině, že by to byla jeho další schopnost.Radši nad tím přestal přemýšlet a věnoval větší pozornost svému okolí.

Zpoza rohu vyšli dva studenti a drželi v rukách máslový ležák.Harry přešel k nim a nebezpečně řekl.

,,Běžte na pokoj jinak jdu za ředitelem."

Vypadal hodně nebezpečně a tak ho studenti bez odpovědi opustili a zapadli do jednoho z pokojů kousek od něho.Obešel, ještě zbytek školy, ale nikoho, už nepotkal.Vrátil se teda před hlavní bránu.Když tam došel, tak uslyšel od jeho dědy hlas, jak říká.

,,Přivedl jsem dvacet bystrozorů a můžou tady hlídat čtyři dny."

,,Děkujeme."Poděkoval ředitel této školy.

,,Není zač."Odvětil Brumbál.

Harry vešel do haly, kde proběhl boj.Všechno projel očima a zjistil, že smrtijedi jsou v jednom koutě svázaní, omráčení a hlídáni bystrozory.Šel rovnou k jeho dědovi, když ho jeho děda zpozoroval vyšel mu vstříc a potom ho objal.

,,Harry to, co si udělal bylo odvážné, ale příště bud opatrnější."Pověděl mu jeho děda.

Harry si sedl s jeho dědou na lavičku, kde normálně odpočívají studenti po vyučovací hodině, ale on s dědou začal probírat to, co se stalo.Harry mu to řekl, jinak než to bylo a k jeho úžasu mu asi jeho děda uvěřil sice ho to z jedné strany mrzelo, že mu musel lhát.Na druhou stranu se mu to v tu chvíli zdálo správné.

Když si dopovídali, tak do místnosti přišlo, asi padesát bystrozorů z různých zemí.A všichni se ptali, kde je ředitel této školy, ale nikdo ho neuměl najít.Když byl kousek od hlavního dění, tak mu někdo řekl.

,,Pojd semnou něco ti povím."Řekl někdo.

Harry se otočil a spatřil jeho patrona.Šel teda s ním.Když došli do pokoje od jeho ředitele a posadili se, tak ředitel začal.

,,Harry něco ti musím říct a měl bys vědět, že vím o tvých schopnostech, ale nikdo jiný to neví, protože jsem jim vymazal pamět je to nutné a ted k tomu, co ti měl říct tvůj děda.Chceš to vědět?"Zeptal se ho pro jistotu jeho patron.

,,Ano chci."Odpověděl jednoduše a napjatě.

,,Takže, ještě než tvé rodiče napadl Voldemort, tak se Brumbál s tvými rodiči domluvil na tom, že na tobě vykonají jeden pradávný rituál, který by ti měl dát moc k poražení Voldemorta a ten rituál se jmenoval rituál Demort je to …….."Chtěl mluvit dále, ale to ho přerušil Harry.

,,To není třeba vím, až moc dobře, co to je za rituál."Odpověděl Harry.

,,Jak to víš tenhle rituál je málo známí, až zapomenutý."Zeptal ho překvapeně.

,,Přečetl jsem si to z knihy."Odpověděl.

,,Dobře a také z tebe cítím, že to není vše, co se udalo, proto se tě ptám, jestli mi to chceš prozradit?"Zeptal se ho ředitel.

,,Zatím si to nechám pro sebe, jenom se chci zeptat, jestli bude pokračovat v mém doučování?"Odpověděl a vzápětí položil otázku.

,,Ano bude pokračovat tvém doučování, ale ted bychom se měli vrátit, at nás nikdo nehledá."Odpověděl mu ředitel a přešel ke dveřím.

Oba dva se nenápadně vrátili do středu dění a dozvěděli se, že ředitel této školy pomohl smrtijedům do školy a patří mezi ně.Harry se docela vylekal a přemýšlel, jak to že ho bývalí ředitel této školy neunesl tehdy večer.

Něco mu tady nesedělo, ale už k němu přišel jeho děda a pověděl.Běž se vyspat, aspon na ty tři hodiny, protože jinak budeš unavený."Pověděl mu jeho děda.

Harry jenom kývl a odešel do svého pokoje, kde se bez převlečení natáhl na postel a usnul.

Zbudil ho, až jeho ředitel.

,,Dobré odpoledne, Harry za chvíli budeme zpět ve škole."Přivítal ho jeho patron.

,,Jak ve škole?"Rozhlížel se okolo Harry a zjistil, že je ve voze na cestě zpět do školy.

,,Nechtěli jsme tě budit, tak jsme ti zabalili a odlevitovali tě spícího do vozu."Pověděl bez emocí jeho ředitel.

Harry jenom vykolejeně seděl a dával si všechno dohromady.Když se po pěti minutách vzpamatoval, tak už vystupoval z vozu.

,,Pane řediteli a pohřeb mrtvých nebude?"Zeptal se Harry.

,,Ano, ale už byl a byl krátký, protože se tímhle dostaly do války skoro všechny státy světa proti Voldemortovi a proto se všechny státy radši připravují, než smutní."Vysvětlil mu jeho patron.

,,Aha."Hlesl Harry a s kufry v rukách si to mířil k hlavní bráně od jeho školy, všechny zážitky se mu začaly zase vybavovat.

Když šel chodbami do svého pokoje, tak se mu zdálo, jako kdyby v každém koutě číhalo nebezpečí.Cítil, že se děje něco hodně zlého, ale v klidu došel do pokoje tam si kouzlem vybalil a odešel do Velké síně.

Ve Velké síni si sedl na své obvyklé místo mezi profesory a vyčkával.Po chvíli se do Velké sině dostal zbytek opozdilých studentů a usadil se.Ředitel vstal a řekl.

,,Na turnaji mezi prestižními famfrpálovými školami jsme obsadili krásné třetí místo a náš chytač byl druhý nejlepší na turnaji."Řekl, ale to už se celou síní rozléhal jásot.Když jásot dozněl, tak ředitel pokračoval.

,,Bohužel se stalo, ještě něco a to poslední večer.Zámek napadli smrtijedi a chtěli Harry Pottra odehrál se tvrdý boj a potají se zapojil i pan Potter.Zneškodnil hodně smrtijedů a na závěr porazil nejsilnějšího smrtijeda Granda, který měl být mrtev.Bohužel ten večer zemřelo hodně profesorů a ředitelů různých škol a mezi profesory byl i náš profesor a to profesor Černé magie."Řekl smutně a celá sín mlčela.

,,Proto žádám minutu ticha za našeho profesora, který obětoval život pro to, co je správné."Pověděl a Velkou síní se rozeznělo ticho, jako ještě nikdy.

Po minutě ticha si ředitel sedl a pozvedl číši.

,,Na profesora, který položil život za správnou věc."Pověděl a napil se.

Všichni následovali jeho příkladu.Celou večeři se nesl oblak smutku.Když Harry dojedl, tak se podíval na ředitele.Ten mu kývnul hlavou a tím mu naznačil že má počkat, až většina dovečeří.

Po večeři, když už byla sín skoro prázdná.

,,Harry dneska je neděle, zítra pondělí, takže začneme s rozvrhem od úterý ano?"Zeptal se.

,,Dobře, ale proč ne od pondělí stejně, jako škola?"Odpověděl Harry.

,,Protože si potřebuješ dát dohromady všechny věci, co máš do školy."Odpověděl nevzrušeně jeho patron.

,,Ano začneme teda od úterý."Přikývl Harry a odcházel.

Ve svém pokoji se začal učit do školy, jak nejlépe uměl.Učil se do dvanácti hodin a bylo toho opravdu hodně, ale i tak udělal skoro všechno.Ve dvanáct hodin večer si uklidil věci a šel spát.

Další den proběhl klidně a jen, co se Harry dostal z hodin zpět do svého pokoje začal se učit.Po hodině měl hotovo a tak si vytáhl knihu z Přírodní magie.Začal v klidu zkoušet a učit se další kouzla.

O půl jedenácté to ukončil a šel do malého bazénku se odreagovat.Po půl hodině vylezl a šel spát.

Od dalšího dne ho normálně doučoval jeho patron.Harry se potají učil Přírodní magii, která mu nešla tak dobře, jako ostatní obory kouzlení.

Týden před závěrečnými zkouškami postoupil na další stupeň v nitroobraně a nitrozpitu byl dokonce, ještě dál.Mocná a Zapomenutá kouzla se učil poctivě a poslední dobou mu šly o dost lépe, než normálně, tak dělal větší pokroky.

V kouzlení bez hůlky také pokročil a naučil se kouzlo Impedinta, Protego a Protego Maxima, ale nejvíce byl pyšný na to, že se naučil Mdloby na tebe.Na závěrečné zkoušky byl dobře připraven a věděl že budou o trošku těžší, kvůli ministrerstvu, které chce vycvičit co nejlepší kouzelníky.

Jako profesora Černé magie měli bývalou bystrozorku, která byla velmi bystrá a nevypočitatelná.Harry se naučil Přírodní magii hodně podprůměrně, ale uměl ji a v nejhorším případě ji byl schopen použít.Ted se ji, ale učil od znova, ale co nejlépe.

Po napsání zkoušek, které se mu zdály o něco málo těžší, než v prvním ročníku se vydal do svého pokoje se doučovat lépe Přírodní magii.

Celý týden, co měli volný a profesoři opravovali teorii zkoušek se Harry doučoval s jeho patronem nebo se učil lépe Přírodní magii.Poslední den dostal výsledky zkoušek.Rychlostí blesku se na zemi válela obálka a list s výsledky, už Harry četl.

Harry James Potter prospěl u zkoušek v druhém ročníku na výbornou.

V-Vynikající

N-Nad očekávání

P-Přijatelné

_____________

M-Mizerné

H-Hrozné

T-Trol

Bílá Magie-V………………Vždy ostražitý a připravený.

Černá Magie-V………………Už v, tak mladém věku pochopil její smysl.

Obrana proti Černé Magii-V………………Má zkušenosti, jako málo kdo v jeho věku.

Mocná a Zapomenutá kouzla-V………………Je popředu a umí tyto kouzla využívat.

Bylinkaření-V………………Rozumí rostlinám a má neobyčejný talent na pochopení přírody.

Lektvary-V………………Chápe lektvary, jako takové jenom mu chybí vyzrálost, ale přijde věkem.

Nitroobrana-V………………Vydržel půl minuty odporu a pořád se zlepšuje.

Nitrozpit-V………………Málem prolomil mou obranu.

Formule-V………………Zlepšil se a dostal vynikající za snaživost, ale hlavně za učenlivost.

Přeměnování-V………………Má vlastní vytříbený styl a má talent.

Boj s mečem-V………………Ohebný, elegantní a strategický tohle vystihuje Harry Pottra s mečem.

Kouzlení bez hůlky-V………………Za poslední půl rok se obrovsky zlepšil a má velkou moc na toto umění.

Souboje-V………………Remizoval s profesorem v závěrečném souboji.

Psychika a skryté odpovědi v řeči těla-V………………Nebere předmět na lehkou míru a vyplácí se mu to ve velkých pokrocích

Pane Pottre s potěšením vám oznamujeme, že vám bylo povoleno studovat další ročník této školy.

Ředitel školy George Retchem

Žádné komentáře
 
Znám to, ale nevím o tom nic