Halltenův svět

Fantasy world

Fantasy World – WoW server

Pokec pro všechny

Návštevní kniha

HP a rituál Demort od Serentyho

15.Kapitola-Konec turnaje a útok

Konec turnaje a útok

Den po dni Harryho doučoval profesor a on se sám potají učil Přírodní magii, která byla opravdu hodně těžká.V nitrobraně a nitrozpitu se lepšil a dělal větší a vetší pokroky.Za to v hodině Mocnách a Zapomenutých kouzel to šlo pořád stejně pomalu, protože složitost těchto kouzel se zvyšovala.

Turnaj také pokročil a oni postoupili do pavouku.Tam odehráli dva zápasy, která těsně vyhráli.Měli hrát s lehčím týmem, ale který porazil favorita, takže ho nepodcenovali.

Harry věděl, že se Přírodní magii nenaučí jen tak, proto začal kopírovat knihy o Přírodní magii.Bohužel musel používat kouzlo, které bylo na delší dobu a to rok, jenže mělo nevýhodu, že pokud se dostalo i nepřímého kontaktu s vodou, tak zmizel kopírovaný předmět.

Stihl, už okopírovat kolem dvaceti knih, které si zmenšil a skoval.Ředitel se na něho díval pořád zamyšleněji a Harry věděl, že něco tuší.Bohužel nemohl zamezit tomu, že ho ředitel nechá být, protože na to byl, až moc chytrý a mazaný.

Po dalším vyhraném zápasu za ním přišel ředitel a řekl.

,,Harry vím o tom, co děláš a mohu ti jenom říci, at si dáš pozor tato magie je silnější, než kterákoli jiná, ale o to těžší.Máš na to se ji naučit, ale nepřežen to."Pověděl a odešel.

Harry hodně dlouho u úkolů do školy přemýšlel o Přírodní magii.Byla doopravdy těžká, ale zajímalo ho spíše, jak se o tom ředitel dozvěděl.

Střídal se den za dnem a Harry pomalu okopíroval, zmenšil a skoval skoro celé oddělení Přírodní magie.To se, ale už jeho tým propracoval do semifinále bez jediné porážky a vypadalo to nadějně a jeho spoluhráči si začali věřit.

Za pět minut měl začít zápas o postup do finále.Byl opravdu nervozní, protože pokud prohrají, tak budou mít maximálně třetí místo a oni když už se jim, tak dařilo chtěli první nebo druhé.

Nastal minuta M a oni vzlétli do vzduchu v dalším započatém zápase.Harry se snažil, být co nejbystřejší, ale i tak přehlédl malou zlatou kuličku, která byla pět metrů pod ním.Jeho spoluhráč si ji také nevšiml.

Harry od ní odletěl a letěl ke kruhům od svého týmu.Když byl, ale v půli cesty a otočil se, tak zjistil že soupeřův chytač svírá zlatonku v ruce.To znamená, že prohráli a nepostupují do finále.

V šatně panovala tíživá atmosféra a nikdo ani nepromluvil.Harry vyrovnaně odešel do pokoje, kde se do oběda natáhl.Po obědě vyrazil do zakázané knihovny, ale prozkoumat i jiná oddělení.

Půjčil si přibližně deset knih.Odešel do pokoje a začal si zkoušet různé kouzla a také si půjčil knihu, která pojednávala čistě o štítech.Byla třeba proti třem různým kletbám najednou.Učil se různá kouzla, kletby, štíty a i pár proti kleteb.Na večeři, ani nešel protože by neunesl ty pohledy svých spoluhráčů.Místo toho se učil.Do úmorné dvanácté hodiny zkoušel kouzla, která byla hodně těžká a u některých přemýšlel jestli to má riskovat.

Další den ráno u snídaně si řekl, že se přestane obvinovat stejně je famfrpál týmová hra.Bude se soustředit na další zápas a ten vyhraje za každou cenu.Po snídani se vydal do pokoje cvičit a cvičil až do oběda.

Ve tři hodiny, už letěl na koštatech celý jeho tým.Jejich chytač zatím neprohrál souboj o zlatonku, když prohrál tak jenom kvůli tom, že střelci nebo brankaři neobstáli, takže to Harryho hecovalo.

Hráli, už půl hodiny a skoré bylo 100:30 pro jeho družstvo.Podíval se na chytače a zjistil, že se žene za zlatonkou, která letěl pár metrů nad zemí.Tryskem vyrazil, také za malou zlatou kuličkou.

Bohužel měl, už jeho soupeř náskos, ale o to více Harry přidal.Letěl nejrychleji, co kdy dokázal a přesto mu scházel metr na dohnání soupeře.Když ho napadla jedna věc postavil se na své koště a z něho skočil na soupeřovo.Jeho koště se lehce zhouplo, ale to už Harry skočil zpět na svoje a zrychlil tempo a soupeř následoval jeho příkladu.

Když byl Harry na dosah zlatonky, tak natáhl ruku a pokusil se jí chytit.Jenže malá zlatá kulička v tu chvíli změnila směr a tak Harry promáchl.Otočil koště za zlatonkou a znovu se pokusil jí chytit.

Povedlo se………

On chytil zlatonku a jsou třetí.Mají třetí místo z čtyřiceti týmu světa.Byl spokojený sám se sebou a bylo mu jedno, co si myslí jeho spoluhráči.Podíval se na skore a výsledek byl 270:50.

Přilétl blíž ke svým spoluhráčům a pověděl jim.

,,Omlouvám se, že jsem ten minulý zápas nechytil zlatonku, ale jsem taky jenom člověk."Řekl a odletěl pryč směrem k šatnám a ani nečekal na vyhlášení.

Ve svém pokoji si lehl na postel a začal se uklidnovat čtením.Ležel, už hodinu a půl, kterou celou pročetl.Někdo zaklepal na dveře Harry se tam, ani nepodíval a řekl.

,,Dále."

Do místnosti vešel kapitán jeho družstva a za dveřmi zahlédl i zbytek jejich týmu.

,,Harry promin nemyslely jsme to tak a chci se ti za nás všechny omluvit."Pověděl.

,,Dobře omluva se příjmá."Řekl a konečně zvedl oči od jeho knihy.

,,Jak jsme dopadly v turnaji?"Zeptal se Harry s úsměvem.

,,Obsadily jsme třetí místo a ty si byl druhým nejlepším chytačem turnaje.Dostal si pohár a medaili, všechno za tebe přebral ředitel."Odpověděl jeho kapitán.

,,Jdeme na večeři?"Optal se Harry.

,,Už jsem myslel, že se nezeptáš, protože mám strašný hlad."Řekl kapitán a už vycházel ze dveří.

Cestou na večeři, už zase normálně vtipkoval celý jejich tým spolu s Harrym.Byl rád, že obsadili třetí místo, i když to mohlo být lepší.

U večeře mu oznámil jeho patrnom.

,,Zítra po obědě vyjíždíme zpět do školy, oznam to prosím tvým spoluhráčům a ceny za druhé místo v kategorii chytačů ti předám po večeři ano?"Zeptal se ředitel.

,,Ano."Odpověděl jednoduše.

Když přecházel mezi svým a pokojem od ředitele s všemi cenami, tak přemýšlel co večer, bude dělat.Rozhodl se, že si vyjde na procházku po rozlehlých pozemcích.

Když se procházel po golfovém trávníku a hleděl na červený koutouč, co zbyl ze žlutého slunce, tak uslyšel.

Musíme se skovat blíží se sem černí.

Otočil se rozhlédl se.Dole na zemi uviděl dvě krysy ani nevěděl jak ale řekl.

Kdo jsou černí?

To jsou ti, co slouží Pánovi zla.

Harry se zarazil zaprvé, jak se mu to povedlo, dále nad chytrostí zvířat a ještě nad smrtijedy.Mluvení se zvířaty si zdůvodnil, jako zmíněnou schopnost od jedrožce.Druhou otázku vynechal a přemýšlel, co má udělat.

Rychlostí blesku se rozběhl do zámku a běžel do ředitelova pokoje.Tam bez zaklepání vlítnul a rychle se zrychleným dechem řekl.Samozřejmě, jak se to dozvěděl si nechal pro sebe.

,,Pane smrtijedi jsou tady musíme jim zamezit vstup do zámku."Pověděl rychle Harry.

,,Dobře běž zburcovat profesora Černé magie a všechny dospělé, at se sejdou před hlavní bránou.Já se jí pokusím uzavřít."Řekl.

Harry na nic nečekal a šel do pokoje od profesora Černé magie.Vypověděl mu vše důležité a běžel k řediteli této školy.Za deset minut stáli všichni profesoři před uzavřenou bránou, která odolávala nátlaku kouzel ze strany smrtijedů.

Neviděli, ale Harryho který se skovával za brněním s hůlkou v ruce.Chtěl se zapojit do boje, protože tušil že smrtijedi přišli pro něho.Brána povolila a roztříštila se.Harry vykoukl ze svého úkrytu a pohlédl na smrtijedy, kterých bylo o dost více, než obránců zámku.

,,Dejte nám Pottra a necháme vás být."Řekl Grand.

,,Nedáme vám Pottra a ani nikoho jiného."Odověděl jeho patron.

,,Váš problém."

Crucio

Jeho patron se elegantně vyhnul, ale to už začal pravý boj na život a na smrt.Harry vylezl z úkrytu a pustil se také do boje.

Harry bojoval obstojně, ale měl problémy se štíty, protože jich neznal dostatečně a tak používal štíty na více kouzel najednou.Zneškodnil po patnácti minutách tři smrtijedy, když najednou proti němu stanul Grand.

,,Tušil jsem to Pottre, že nebude sedět se založenýma rukama jste stejný, jako váš otec a na to doplatíte."Řekl a vyslal kouzlo z nejsilnější Černé magie.

Harry uhnul a věděl, že tohle bude chtít lstivost na to, aby vyhrál.Jinak nemá šanci na výhru a přežití dnešního dne.

Bojovali, už hodinu a Harry začínal být, už unavený a za tu hodinu se toho hodně událo.Měl několik zranění to hlubokou ránu na boku.Krvácela mu noha a levou ruku měl zlomenou, ale za to jeho soupeř měl jenom několika násobnou zlomeninu ruky.

,,Harry vzdej to víš, že nemůžeš vyhrát a z obránců tohoto zámku zbylo jenom pár kouzelníků."Pověděl povýšeně.

To dodalo Harrymu sílu, kterou už po dvou kletbách mučení, několika vyčerpávajících zraněních a dlouhém boji neměl prakticky žádnou.Najednou zvedl levou ruku a trhl s ní od sebe.Najednou jeho soupeř odletěl na stěnu takovou rychlostí, že se ani nezvedl.

To zbytek smrtijedů vystrašilo, tak rychle vzali jejich poraženého vůdce útoku a utektli.Nikdo se jim nesnažil zabránit, protože věděl že to nemá cenu.Byli rádi, že ubránili zámek sice zemřelo hodně lidí například jeho profesor Černé magie, ale vzal sebou pět smrtijedů.

Harry tak, tak stál ale došel za jeho patronem a řekl.

,,Pane řediteli musíme jim udělat pohřeb."

,,Ne Harry my musíme zajistit nejprve školu a nechápu, jak se sem dostali jedině, že by jim někdo pomohl ze vnitř."Přemýšlel nahlas jeho ředitel.

Když nad tím Harry přemýšlel, tak si říkal, že byl tak slepý.Smrtijedi by se sem nedostali přes ochranu a jeho patron má pravdu a ještě tak rychle.

,,Ano Harry vím na, co jsi přišel, ale bud jenom ve střehu a nic nepodnikej ted musím zavolat letaxem bystrozory ty jdi obhlídnout studenty."Pověděl jeho ředitel.

Žádné komentáře
 
Znám to, ale nevím o tom nic