Halltenův svět

Fantasy world

Fantasy World – WoW server

Pokec pro všechny

Návštevní kniha

HP a rituál Demort od Serentyho

12.Kapitola-Zbytek prázdnin a odjezd

Harry ve tři hodiny čekal na svého dědu v knihovně.Než přišel jeho děda, tak si vyčistil hlavu a byl připravený.

,,Můžeme Harry?"Zeptal se ho.

,,Já jsem připraven."Přikývl.

Harry procvičoval s jeho dědou nitroobranu a nitrozpit do večeře to znamená do půl osmé."Harry se, už sotva udržel na nohách.

Po večeři zapadl do pokoje a klidně usnul.Celé prázdniny cvičil s jeho dědou a zvýšil stupeň nitroobrany z neprostupných dveří na slabou zed.V nitrozpitu, už místo vniku do mysli používal představu dravce a to Orla kanadského, místo představy šípu.

Celé prázdniny, ale také cvičil poctivě famfrpál a vyditelně se zlepšil, také to bylo poznat na jeho postavě.Byl ohebnější a silnější.O volných chvílích četl a zkoušel nové kletby, štíty a proti kouzla.

Když byl skoro konec prázdnin, tak zaslechl rozhovor jeho prarodičů.

,,Albusi víš moc dobře, že ten-jehož-jméno-se-nevyslovuje nemá skoro žádné smrtijedy a bude mu trvat, než se k němu vrátí všichni ostatní.Minimálně osm let bude trvat, než postavý armádu a může nastat teror, tak proč nabíráš tolik nových členů?"Zeptala se jeho babička.

,,Vím, že mu to bude trvat, ještě dlouho, ale chci ho zpomalit, jak jen to půjde."Pověděl jeho děda klidně, jako vždy.

,,Slib mi, ale že ve výběru kandidátů bude opatrný."Pokračovala jeho babička neústupně.

,,Neboj se, budu opatrný."Přikývl jeho děda a odletaxoval se.

Harry zapadl do svého pokoje a přemýšlel.

Proč bude Voldemortovi trvat, takdlouho, než se dostane k moci?Než padl, tak měl na své straně hodně temných tvorů, takže je bude chtít získat zpět to bude, asi ono.Ale i tak proč to bude trvat, tak dlouho?Bude si chtít dát pozor na každého, kdo mu skříží cestu a o to mu to bude trvat déle.

Přemýšlel, až do večeře.

V den odjezdu se rozloučil s rodiči.Věci do školy, už měl koupené, protože mu je koupil jeho děda.Nevadilo mu to a přešel to bez poznámky.Takže se v klidu odletaxoval se zpět na školu rovnou do ředitelny.Trvalo to zase pět dlouhých minut, ale když si vzpomněl na svého kamaráda Toma a patrona jeho koleje a všechno ostatní, tak byl schopných podstoupit i delší cestu.

Po pěti zminovaných minutách vypadl v kanceláři ředitele školy a u svého patrona.Rychle se chtěl oprášit a zmizet, protože tady neměl, co dělat ale to se už dveře otevřely a v nich stál ředitel.

"Ahoj Harry"Pozdravil s úsměvem.

,,Dobrý den, pane řediteli omlouvám se, ale něják jsem skončil ve vaší kanceláři."Řekl omluvně Harry.

,,Nic se neděje a radši si sedni povídej, co se dělo o prázdninách."Pokynul mu jeho ředitel.

Harry mu povyprávěl vše, co se udalo, ale vynechal ten incident se smrtijedy.Také mu řekl o pokročení nitroobrany nitrozpitu.Řediteli se na tváři ukázal usměv a řekl.

,,To jsem rad, aspon můžeme začít s tím dalším stupněm."Pověděl ředitel.

,,Něco málo, už také umím, ale hodně toho není."Přiznal Harry.

,,Dobře, ale měl by sis jít vybalit, protože za chvíli je slavnostní večeře."Pověděl.

Harry jenom mlčky přikývl a odešel do svého pokoje.Odemknul si ho a zjistil, že nic nezměnilo jenom tady byl prach, protože skřítci do pokojů nesměli.Proto vytáhl hůlku a vyřkl.

Pulixiro

Pokoj byl v cuku letu čistý a Harry se v duchu musel pochválit.Vybalil si věci a vyšel spletitými chodbami, které už znal do Velké síně.

Zařazování nebylo nijak zajimavé a tak se otočil na profesora Černé magie, který seděl vedle něho.

,,Pane profesore, co se bude tento rok probírat?"Zeptal se Harry.

,,Nejprve ovládací kletby, později předměty černé magie, po té budeme probírat krvácející a ranící kletby a na závěr to budou mučící kletby, ale ty jenom natukneme."Prozradil mu profesor.

,,Toho je docela dost."Pověděl Harry a myslel si, že je rozhovor ukončený.

,,Pottre víte, že tento rok bude turnaj škol ve fafrpálu a pojede se do Austrálie, kde je jedna z nejstarších škol na světě.Přihlásil by jste se?"Zeptal se ho profesor.

,,Pokud bych toho moc nezameškal, tak ano famfrpál mě baví."Prozradil Harry.

,,Dobře, tak to tady podepište, protože já to organizuji."Přiznal profesor.

Harry to podepsal a dále, už jenom v klidu večeřeli.Harry chtěl odejít do svého pokoje, když ho dostihl ředitel a řekl.

,,Harry tady máš rozvrh jsou tam dopsány i dobrovolné hodiny semnou, ten rozvrh jsem dělal o prázdninách, tak aby ti vyhovoval, co nejlépe a nenarušoval výuku, ale pokud nebude něco sedět, tak řekni."Pověděl mu a podal rozvrh.

Pon.-Snídaně 7-8hod, Černá magie 8-10, Nitroobrana 10-12 hod, Oběd 12-13hod, Kouzlení bez hůlky 13-15hod, Lektvary 15-17hod, Formule 17-19, Večeře 19-20hod, Nitrozpit s patronem 20-21:30hod

Úterý-Snídaně 7-8hod, Obrana proti Černé magii 8-10hod, Nitrozpit 10-12hod,Oběd 12-13hod,Bylinkaření13-15hod, Bílá magie 15-17hod, Přeměnování 17-19hod, Večeře 19-20hod,

Nitroobrana s patronem 20-21:30hod

Středa-Snídaně 7-8hod, Boj se zbraněmi 8-10hod,Mocná a Zapomenutá kouzla 10-12hod,Oběd 12-13hod, Psychika a skryté odpovědi v řeči těla 13-15hod, Různá kouzla a hodina Mocných a Zapomenutých kouze s patroneml 15-18hod,Famfrpál 18-19hod, Večeře 19-20hod

Čtvrtek-Snídaně 7-8hod, Černá magie 8-10, Nitroobrana 10-12 hod, Oběd 12-13hod, Kouzlení bez hůlky 13-15hod, Lektvary 15-17hod, Formule 17-19, Večeře 19-20hod, Nitrozpit patronem 20-21:30hod

Pátek-Snídaně 7-8hod, Obrana proti Černé magii 8-10hod, Nitrozpit 10-12hod,Oběd 12-13hod,Bylinkaření13-15hod, Bílá magie 15-17hod, Přeměnování 17-19hod, Večeře 19-20hod,

Nitroobrana s patronem20-21:30hod

Sobota-Snídaně 7-8hod, Nitroobrana s patronem 8-10hod, Nitrozpit s patronem 10-12hod,Oběd 12-13hod, Různá kouzla a hodina Mocných a Zapomenutých kouzel 13-15hod,

Famfrpál 17-19hod, Večeře 19-20hod

Harry se podíval na rozvrh a věděl, že tento rok bude, ještě těžší protože nebude mít moc času na učení, ale bude muset pochopit učivo bud v hodině a to co nepochopí toho musí být jenom minimálně.

Odešel do svého pokoje a začal se učit.Musel být naučený dopředu, by mohl přečkat první dva dny dobře.Sice to nebude hned, tak horké, ale mohli psát opakovací písemku, tak to nechtěl riskovat.

Opakoval si a zkoušel kouzla do dvanácti hodin, kdy skoval věci a šel spát.Další den byla sobota a tak podle rozvrhu proběhl celý den.S jeho patronem opakovali celou skladbu nitroobrany, aby se ujistili že to všechno zvládá.

Ve všech ostatních předmětech s jeho patronem také opakovali a zkoušeli věci, které už umí.Famfrpál mu šel dobře a tak mohl trénovat sám, protože to co zkoušeli ostatní chytači, už uměl.

Harry se zbytek víkendu učil dopředu, aby stíhal později novou látku.První den pro studenty, byl docela těžky z hlediska soustředění.Všichni byli rozjívení jenom málokdo se dokázal soustředit po dvou měsících prázdnin.

Žádné komentáře
 
Znám to, ale nevím o tom nic