Halltenův svět

Fantasy world

Fantasy World – WoW server

Pokec pro všechny

Návštevní kniha

HP a rituál Demort od Serentyho

1.Kapitola-Rituál

Přečíst povině!

Vím, že mám rozdělaných několik povídek a ještě něco vymýšlím, ale nebojte se všechno, co je rozdělané, ještě dodělám ale nevím, jestli i Nebezpečný život to vám, už nezaručím.Prostě jsem chytil inspiraci a musím ji využít dokud to jde.Napište komenty a moc se omlouvám, že jsem tak dlouho nic nepřidal, ale ten gympl mi dává zabrat.Díky za pochopení Serenty

Lili a James Potterovy, kteří bydleli v Godrikově dole se před necelým půl rokem narodil chlapeček.Oba dva z toho měli neuvěřitelnou radost a taky to pořádně se všemi přáteli oslavili sice byli špatné časy, kvůli černokněžníkovi, který zabíjel a pustošil Anglii.

Po poradě Fénixova řádu oslovil Brumbál jak Lili, tak Jamese.

,,Lili, Jamesi na vašeho syna se váže věštba nemohu vám ji prozradit, protože by jste byli, ještě ve větším ohrožení, ale podstatné je, že váš syn, jako jediný dokáže porazit Voldemorta."Prozradil jim Brumbál.

,,Náš Harry?Vždyt je ještě dítě a než vyroste tak bude Voldemort s takovou při moci."Řekl James.

,,Nevím, co se stane, ale pokud je to pravda musíme Harrymu pomoct s jeho úkolem, proto jsem hledal jeden rituál, který dokáže na Harryho moc několikrát znásobit."Prozradil Brumbál.

,,Brumbále to není možné on je, ještě dítě……."Řekla Lili s tichým vzlyknutím, ale Brumbál i James ho zaslechli.

,,Já vím, že to je pro vás těžké, ale ten rituál jde provést jednou za padesát let, když je několik planet v rovině a to je za měsíc.Do té doby musíme sehnat všechno potřebné na obřad, Lili a Jamesi souhlasíte tím?"Zeptal se odevzdaně Brumbál.

,,Jamesi něco ve mně matce říká, že je dobrý krok pro malého Harryho udělejme to."Pověděla Lili.

James zamyšleně vstal došel k Lili a vzal její ruce do svých.Chvilku vyčkával a po té promluvil rozvážným hlasem.

,,Lili vždycky jsem ti důvěřoval a ted tomu nebude jinak."

,,Dobře jsem rád, že jste se rozhodli správně."Usmál se na oba Pottrovi Brumbál.

Brumbál odešel pryč a cestou přemýšlel nad tím rituálem.Bylo to velmi nebezpečné, protože malý Harry by nemusel snést, tak velkou zátěž a příliv magie.Proto se bál, že by mohl zemřít vyčerpáním, ale musel to risknout, protože věděl, že Harry nemá proti, takovému protivníkovi šanci uspět.

Brumbál se přemístil do svého domu a šel do knihovny, kde si vzal knihu s názvem.

Nejvzácnější houby a rostliny na světě

Hledal rostlinu, která byla dávno vyhynutá, ale doufál, že ji najde a když ne, tak bude muset projít nejstarší zásoby z Bradavic, kde se dávali staré byliny a houby.Nebo zajít za jinými lektvarovými odborníky, kteří by mohli mít v zásobách tuto rostlinu.

Po třech dnech hledání v Zapovězeném lese a jiných nebezpečných místech zašel za svým starým kamarádem, který byl jeden z nejlepších mistrů přes lektvary.

,,Ahoj Kryštofe"Pozdravil Brumbál.

,,Nazdar Albusi, pojd dál nejsou bezpečné časy."Pozval ho Kryštof.

,,Co bys potřeboval Albusi a neříkej, že si jdeš jenom popovídat se starým přítelem."Řekl Kryštof na rovinu.

,,Popovídat si opravdu nejdu přišel jsem se zeptat, jestli nemáš jednu rostlinu, která se jmenuje "Svítivá"?"Zeptal se Brumbál.

,,Albusi tahle rostlina, už v přírodě není, ale v zásobách bych měl mít její list a kořen.Pojd podíváme se."Vyzval ho Kryštof.

V rozlehlém skladě začali oba dva pečlivě hledat.Už uběhla hodiny a pořád nic.Brumbál byl již unaven, když Kryštof zavolal.

,,Albusi mám ji"

Brumbál rychle přispěchal ke Kryštofovi, aby si prohlédl tu rostlinu.

,,Kryštofe to je doopravdy ona podle obrázku, který jsem viděl."Řekl radostně Brumbál.

,,Co by si za ni chtěl?"Zeptal se Brumbál.

,,Vědět na, co ji potřebuješ?"Odpověděl.

,,To ti nemohu říct."Přiznal Brumbál.

Kryštof se na něho podíval nesmlouvavým pohledem, který vyjadřoval, že bez toho tu rostlinu nedostane.

,,Dobře potřebuji tu rostlinu na jeden rituál."Pověděl Albus.

,,Tady ji máš a dej na ni pozor je to velmi silná magická rostlina, kdysi se používala do hůlek."Řekl mu Kryštof a rozloučil se s ním.

Brumbál sháněl, co nejrychleji věci, které rituál vyžadoval.Za tři týdny měl sehnáno vše, co bylo třeba a ted musel najít, co nejsilnější magické místo.Během jednoho dne zjistil, že nejmagičtější místem planety je Stonehenge.

Během posledního dnů se dohodl s Jamesem a Lili, jak se všechno bude odehrávat a prozradil jim riziko, že to nemusí Harry přežít, čekal zápornou reakci na rituál, ale Lili jenom řekla.

"Vím, že Harry má těžký úkol a k jeho splnění to je nezbytné, proto si vezmu věci, jako správná lekouzelnice a pokusím se při problémech našemu Harry mu pomoct"Řekla odhodlaně.

To Brumbála překvapilo a ne jenom jeho dokonce i Jamese.Přesně v den, kdy se měl obřet konat byl i úplněk a tak musel místo Brumbál zajistit.Když bylo vše připraveno, tak mohl obřad započít.

Přesně v deset hodin obřad začal.Brumbál začal drtit rostliny a houby kladl je kolem malého Harryho do kruhu.Potom, co v jedenáct hodin dodělal rostliny a bylina do kruhu kolem něho, tak načtrl magickou křídou pentagram.Harryho rodiče začali spolu s Brumbálem odříkavat kouzelnou formuli, kterou měli napsanou na papíru.

Přesně ve dvanáct hodin dokončili rituál a přesně v tu chvíli se rozpršelo.Malý Harry celou dobu, co odříkávali formuli brečel, ale když rituál skončil, tak jako napovel přestal brečet.To nebylo dobré znamení a Lili k němu okamžitě přiskočila.

,,Jamesi on upadl do hlubokého spánku vyčerpání."Křičela Lili.

Dala mu jeden a půl lektvaru síly, což byl lektvar který byl nejrychleji zabral a dobil kouzelníkovi hodně síly.Lili cítila, že to pomohlo, ale potřeboval stabilizující tonikum, které je jenom u Munga, ale přemístění by mohlo nést riziko smrti.Stejně je jisté, že zemře pokud se nedostanou do nemocnice.

Lili se podívala na Brumbála nebezpečným pohledem a po Jamesovi trošku měkčí.Potom odhodlaně promluvila.

,,Přemístíme se k Mungovi."Řekla a vzala Harryho do náruče.

PRÁSK

Všichni tři se přemístili k Mungovi.Jenom, co se přemístili, tak šel James zavolat lekouzelníky.Lili skontrolovala Harrymu životní funkce.Přerývavě dýchal a jeho puls byl slabý.

Jenom, co přiběhli lekouzelníci, tak jim Lili vysvětlila, co zjistila a potom si ho do péče, už vzali její spolupracovníci.Brumbál nervozně pochodoval po chodbě a James taky.Když to, už Lili nevydržela, tak vykřikla.

,,Nemůžete si konečně sednout!!!"Rozkřičela se na oba dva, potom to nevydržela a rozplakala se.

To k ní přešel James a objal ji.Nebyl na tom jinak, vždyt jeho jediný a prvorozený syn bojuje o život.Pokud přežije a dospěje, tak mu bude v patách Voldemort.Strašně se o svého syna bál a přemýšlel, jestli udělal s tím obřadem dobře.

Když najednou ze dveří vyšel lekouzelník a otočil se na Lili.Chvilku nic neříkal a potom

řekl.

,,Váš syn je velký bojovník a přežije to je velmi silný v jednu chvíli jsem myslel, že je mrtvý."Přiznal lekouzelník.

,,Díky bohu."Ulevil si James.

,,Měli byste se jít převléct jste celý mokří."Poradil jim lekouzelník.

Všichni, ač neradi poslechli a vyšli před nemocnici.Odkad se bez rozloučení přemístili.Brumbál k sobě domů a Lili a James do Godrikova domu.

Žádné komentáře
 
Znám to, ale nevím o tom nic